Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz zgospel #128991 üzenetére

    Tudom, mindenki szűk látókörű, aki nem osztja feltétel nélkül azoknak a közlekedési megoldásoknak a mindenhatóságát, amelyekről Tenczer Gábortól olvasni szoktatok. Amúgy a kompetens fiatalember személyes ismerősöm. :)

    Annyit azért jelezni szeretnék, hogy nem mindenki szűklátókörű hülye, aki másképp gondolja. Én sem azt mondtam, hogy járjon mindenki autóval és minek a közösségi közlekedés. Nekem az a legnagyobb bajom ezzel az egésszel, hogy úgy csinálnak mesterségesen dugókat, hogy közben alig fejlődött valamit a közösségi közlekedés - már csak emiatt sem jelenthet valós alternatívát sokaknak. Tudom, a motor/robogó más, de nekem csak a munkába járásnál megspórolt idő 1óra naponta. Pedig vállalkozó vagyok, nem kötelező csúcsidőben mennem.

    De mondom, felőlem nyugodtan jöhet a dugódíj, nekem nem fog fájni. Minél magasabb a dugódíj összege és minél nagyobb kiterjedésű az érintett zóna, annál több autót fognak letenni. Ebben gondolom, nincs vita. Szóval ha ez a kívánt cél, akkor legyen. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák