Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz Hőguta #125287 üzenetére

    Nem akarom teljesen elvinni a témát off-ba, de a vírus terjedése elsősorban azoknak az embereknek köszönhető, akik nem elég fegyelmezettek (rugalmasan viselik a maszkot ((ha egyáltalán), nem mosnak kezet rendszeresen-alaposan, mindent összefogdosnak). Ők aztán továbbadják a családtagjaiknak, kollegáiknak és ismerőseiknek a vírust, nagy részük tünetmentesen kihordja a betegséget. A baj, hogy pont ezek a közvetítő emberek azok, akik oltatni sem fognak, hiszen ők egészségesek, soha nem betegek, amúgy is ez csak egy kis nátha, az oltásban benne van a chip és/vagy a mellékhatások, tesztelve sem volt, stb, stb
    Majd amikor az ilyen emberek nagy része átesett a fertőzésen, akkor fog lassulni a terjedés. Ez időbe telik még Magyarországon, jó ha tavasz végére vége lesz belőle. A javulási folyamatot egy komolyabb lockdown vagy az oltás gyorsíthatja fel, elég szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban.
    Ami reményre adhat okot nektek, hogy odahaza gazdaság élvez nagyobb prioritást a járványkezeléssel szemben.

    Én nagyon remélem, hogy a covid idén már végre elmegy a fszba, mert Alpok-túra van tervben megint, remek lenne, hogy 7 ország aktuális járványügyi szabályzatát kellene beleterveznem...

    [ Szerkesztve ]

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák