Új hozzászólás Aktív témák

  • Lomha 8V

    addikt

    (#123689) vlevi: Nekem személy szerint semmi bajom az elektromos járművekkel, de ahogy Te is írtad, az árak még nem élhetőek.

    (#123690) A Zéé: Akkor jól emlékeztem, köszi.

    (#123691) JoinR: Jogos amit írsz, a nagymotorjaimmal logisztikai gond van. Az egyik egy Suzuki VZ1600 Marauder, a másik egy Honda VT1300CX Fury. Mindkettő nagy, nehéz batár, nagyon szar őket tologatni. Bent állnak az autóm mögött a garázsban, tehát akkor minden hajnalban autó ki, valamelyiket kiszenvedni, autó vissza és ugyanez, mikor hazaérek. Viszont egy aránylag könnyű, kisebb motort be tudok tenni a kazánházba ahonnan kilököm és már mehetek is. A 125 ccm nincs kőbe vésve, nézegetek mindenfélét. Ahogy fentebb írtam, a spórolást is egészében el tudnám engedni, ha vigyorral a képemen történne az ingázás. :D

    (#123692) persuader: Ráfeküdtem a témára és rátaláltam a Yamaha XT600E-re. Egy ilyen vajon mennyire lenne vállalható ingázásra? Az utolsó évjáratokból nézegetnék valamit. Vagy inkább a 660? A régi VFR sem tűnik rossznak, csak kicsit dagadt vagyok és félek, kényelmetlen lenne.

    (#123693) bacus: A DL 650 jó ötlet, kényelmes is, van egy havernak. Csak az már elég nagy, nem tudom, hogy kazánház kompatbilis e? :D

Új hozzászólás Aktív témák