Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Daywalker #12323 üzenetére

    nagyon egyszerű a sztori:
    a kawasaki nekem konrkétan nem tetszik, ránézek és nem tetszik.
    a honda lassan lemarad. pedig vagy 7 hondánk volt eddig a családban, autó-motor, minden hibátlan, tökéletes mechanika, soha semmi nem ment tönkre. ugye nem csodálkozol azon, ha valahol a hondához maradok alapvetően hű? az integrám sem adom el, hanem télen teljesen felújítom gyári új állapotra némi okossággal megspékelve, mert imádom, képtelen vagyok megválni tőle (ettől függetlenül a következő autóm nem honda lesz, de a fűnyíróm igen :DDD)
    ducati: fosok tőle mint az állat, hogy lerohad, mert olasz fos, ellenben ahogy kinéz és az a hang.. azért megveszek teljesen. úgyis veszek egyet majd. nem azért mert kell, hanem mert birtokolni akarom és üvöltetni pályán és autópályán :)
    bmw: bejön, tetszik, de a német tapasztalataim miatt szkeptikus vagyok itt is.
    ez mind objektív és szubjektív és érzelmi egyveleg, én így hozok döntést. és nem jártam még rosszul. :) és ezek alapján hajlamos vagyok a bmw felé hajlani jelenleg. hacsak a honda nem tol végre ki gyorsan valami hipergigabrutál sportmotort. amire az esély elég kicsi..

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák