Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz csongi #112944 üzenetére

    Minden képzés ér valamit, nem nagyon hallottam olyanról, hogy valaki butábban jönne el egyről, mint ahogy odament. azonban én semmiképp nem vagyok híve az "utcán, forgalomban képezzünk kezdőket" dolognak, legyen szó akármilyen "múlttal" rendelkező emberről. Az meg külön megér egy misét, hogy oktatóként leáll utcán versenyezni a tanulókkal, csak, hogy megmutassa. Ez történt legutóbb is, lett is baleset, anyagi kár, mentő, és gipsz a vége. Természetesen nem is teljesen úgy történt a dolog, ahogy a későbbi videókban lekommunikálja (a másik féllel van közös ismerősöm, akinek elmesélte mi is történt)...
    Arról nem is beszélve, hogy elkér annyi pénzt, mint ha kibérelne egy pályát is az oktatáshoz...

    Sokkal többre tartok olyan oktatásokat, amik zárt helyen, valamilyen jól felépített (és dokumentált!) sémára épülnek! Ebből volt alkalmam a Drivex (BMW liszenszelt, de nem csak BMW-seknek szóló) képzését elvégezni, ami nagyon jó volt, de szintén jókat hallottam a Honda Safety képzésekről is (abból csak terepképzésen voltam).

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák