Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz Geller72 #108478 üzenetére

    Hányadik gazdája volt?
    Hogyan szervizelték előtte?
    Most az hogy ő mit adott meg neki már teljesen minden ha az előző gazdája szart az egészre.
    Lehet azt foltozgatni össze-vissza akkor sem lesz sose az igazi hacsak nem csinál rajta egy full felújítást!
    Tudnék erről mesélni, futottam már bele én is meg haveri körből többen is.
    És nem Husqinál hanem KTM-nél, az LC4 sorozatból ami megint egy megbízható típus, de ettől még rohadtul nem igaz az adott típusra hogy megbíthatatlan, hanem a múltját lenne érdemes megnézni.
    Érdemes lenne utánaolvasni külföldi oldalakon a típussal/típusokkal kapcsolatban, olyanoktól akik használják, karbantartják rendesen, milyen a TE vagy egy KTM LC4.
    A DRZ-t meg hagyjuk már, endurózni pont hogy nem a legjobb, olyan minta varacskos disznó, túrja magát a földbe.
    Sárban, homokban sokkal nehezebb kezelni mint a legtöbb gépet, olyan orr nehéz.
    Alapból a futóműve, fékei meg sem közelítik akár a KTM/Husqi gépekét, de még tunigolva sem.
    Nem leszólom még véletlen sem, csak ne istenítsük már, helyén kezeljük milyen.
    Volt szerencsém mindegyikhez így tudom mi a különbség a típusok között.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák