Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz Geresics #105276 üzenetére

    Én el se raktam télire a motort, kíváncsi leszek miként fog indulni.
    Úgy volt, hogy többet használom majd, de az időjárás nem mindig volt megfelelő, aztán meghalt az akksim, végre megvettem az új akkut, akkor meg a műszaki járt le. :D
    Se a benzin nem lett kijáratva, se rendes benya nem volt benne, meg még középállványra se tettem, hogy kíméljem a gumikat. Ellenben apukámnak sikerült felborítani a motort, mert nem bírta megtartani tologatás közben. Csak a rendszám, illetve a bukókeret sérült.
    Hétfőre kaptam műszakira időpontot, hétvégén életre keltem a gépezetet, meg beszerelem a killert.
    Néztem pár túrát tavaszra, de sajna mind betelt ami érdekelt volna, nagy balkánkörökre meg nem akarok vállalkozni. Belefáradtam a napi 500-800 kilométeres távokba. Lehet idén is soloba nyomok apróbb kimozdulásokat. Szokásos Horvátország lesz szerintem, de inkább a belföldi utakat erőltetném. Bejártam már szinte egész európát, Magyarországon meg alig voltam pár helyen, ami említésre méltó.
    Elvileg tavasszal megyek a Mátrába, az úgy is bakancslistás volt, a többi meg majd jön magától.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák