Új hozzászólás Aktív témák

  • energy4ever

    addikt

    Frissen vett motorom nem akar beindulni... :/ Nem uj, de nemis veszesen hasznalt103xxkm van benne Eddig 100km-t se mentem vele pedig. 2szer vittem ki, eloszor jo volt minden, masodszorra piros lampanal megallva 3szor is lefulladt. Hazafele mar ugy hoztam vissza, hogy uresbe huztam a gazt, lene fulladjon. Ja meg minden lefulladast kovetoen siman oninditoval nem indult, csak akkor ha huztam pluszba a gazt.
    Onindito valami kegyetlen hangos(mint mikor autonal jaro motorra inditanak ra, kb olyan), bar lehet ez normalis. De egyszeruen nem indul be. Se betolasra, se oninditora(berugokar nincsen).
    Akkut feltoltottem ma, de igazabol nagyon lese volt merulve.

    Mit lehet vele tenni? Gyertyat vegyem ki, fujjam le fektisztitoval, meg a karburatort is szedjem darabokra, es tisztitsam ki?
    Gyertyakulcsot merre tudok venni? Inkabb szerszamos boltok, vagy auto/motoros bolt?

    Levegoszurojet megneztem, van egy "air box" nevezetu ladikaja, amit 4db csavar rogzitene, feltunt, hogy csak 2db csavar van benne, igy kitekertem azokat, es belelestem. Hat tiszta por belul az egesz, igy megkerulte a szurot a levego eddig...

Új hozzászólás Aktív témák