Keresés

Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Gaboman #31965 üzenetére

    aztán megy is a sírás a fórumokon, hogy ilyen szar ez és ez a márka, meg olyan gyorsan tönkremegy.
    Szerintem nem én vagyok fordítva bekötve, hogy hülyeségnek vélem egy versenymotor utcai használatát lámpákkal. Egyrészről milyen utak vannak ahol nem ütöd szét a méregdrága felnit, másrészről erős a gyanú, hogy habisztire megy ki az egész, mivel pályán sokkal élvezetesebb bármivel menni, meg biztosnágosabb is. Az igaz, hogy hamar letörik az ember szarvát azok akik gyorsan mennek, és utcán ugyebár nincs belőlük annyi, mint a pályán.
    De legyen az hogy béke, és elfogadom, hogy néhányan (de nem százezrek) horrorisztikus összegekért motoroznak utcán, bár megúszhatná jóval olcsóbban és még tovább is bírná használni azt az eszközt. Objektíve lehet hogy egész egyszerűen hülyének nevezném, legalábbis ha nem tudná kimotorozni azt a motort, akkor egész biztosan. Mivel ilyen költségek árán nem arányos a kapott élvezet, mert mindig a pilóta a szűk keresztmetszet. Sokkal utcaibb motorral is lehet döbbenetes dolgokat csinálni.
    peace

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Aktív témák