Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    sziasztok!

    már egy ideje megvan a teló. először azt hiszem nem ezzel a rommal kaptam, és vhogy tudtam frissíteni. lehet hogy arra ami most van. nem emlékszek biztosan, és nem vagyok abszolút biztos benne, mert lehet hogy eredetileg is ez volt rajta, és erről tudtam vhogy frissíteni (vhogy egyszerűen amit még én is meg tudtam csinálni. kicsit kellett trükközni de nem sokat. vmit asszem át kellett írni, talán IMEI számot...?)

    mindegy a lényeg hogy most (szervízből visszakapva - elromlott a mikrofon, kértem frissíést is hátha van jobb/újabb) megint olyan a telefon mint régen: akadozva megy a rendszer. a frisítés akkor emlékszek h határozottan jobbá tette a telefont. igaz hogy az animációk meg a reakcióidők egy kissé lassultak, de sokkal stabilabb lett az egész rendszer. most sokkal többször előfordul hogy lefagy vagy nem tudom felvenni ha vki hív...

    kérdezném: mi most a létező legjobb, legújabb, legkiforrottabb verzió, ami erre a telóra feltehető és ami remélhetőleg orvosolja a bajaimat? és amit még talán is fel tudok tornászni rá...?

    jelenleg nekem ez van:
    34.179.2 CEE
    2.2.2
    kernel: 2.6.32.9-ga28fcc4
    jorem_u3_3.4.2_179-2

    előre is köszi

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Aktív témák