Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz ayo #875 üzenetére

    hali !

    Köszönöm a segítséget, sikerült a "mobilos account" -ot párosítani a PS4-es accountommal.
    (2006 óta játszom a mobilon....level 59-en vagyok....van vagy 20 level 60-as kártya, "X"-es fusionnel...stb )
    Kaptam pár skin-t és cuccokat a főbb karakterekhez....stb.

    Eddig 3 este játszottam PS4-en MK11-et (kb 9-10 órát összesen)....story móddal kezdtem Hard-on.....A főbossnak neki kellett futnom 3X, de amúgy több mint 25 év játéktapasztalattal magam mögött nem jelenthetett gondot.
    A játék grafikailag gyönyörű lett.....a karakterek, a pályák, a hangulat brutálisan jó. A kódolás is pöpec....vajsima stabil 60 fps-sel fut a gameplay, videók és fatal blow-k 30 fps......A karakterek személyre szabása is jó ötlet, tetszik hogy pár spéci mozdulatot saját magamnak válogathatok össze "slotokba"...stb.
    Mindentől függetlenül a héten beszerzem az MK XL-t is PS4-re.....(eddig Offline toltam PC-n az MK X-et és a 9-et...meg az összes többi részt....)......a játék hosszú és elégedett órákat fog okozni a régi és új rajongóknak is az tuti. E-sportban pedig népszerű és felkapott lesz....méltón fogja váltani az X / XL-t. :R :C :Y

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák