Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz ayo #1525 üzenetére

    Nagyon kevés rankedet nyomtam, mert (nem tudom PC-n, PS-en hogyan megy) a meccsek 99%-a azzal végződött, hogy "the game session is no longer available", vagy "your opponent has left the game" vagyis az ellenfél megnyomta a home, vagy start gombot és kilépett, ilyenkor kb 2 teljes percig end game felirat recseg a képernyőn, aki megszívatott, az meg vígan fifa 19-et nyom már régóta, mire te elmenekülhetsz a várakozó álláspontról. 15 meccsből 14-szer lett így vége és meguntam. Abban az első pár meccsben nem annyira érdekelt a pálya választás, ezért nem is vettem észre. Most azonban túl vagyok a 350-edik harcon és kicsit zavar, hogy csillióbillióóóóó pálya van, de a szerver mindig ugyanazt a 4-et erőlteti. Emiatt kérdeztem.

    Amúgy ha jól játszol, akkor is csak kb. az első 50-60 meccs könnyű, mert ugye nagyjából hasonló képességű ellenfelet dob a gép. Ha pl. 250:11-es statod van, akkor számíthatsz brutál ellenfélre. Ha mégsem ilyen jön, akkor csak röhögni kell rajta, mert sanszos, hogy fel boost-olta a győzelmeit egy haver segítségével - hány ilyet láttam MK9 idején -. Volt egy ellenfelem anno, akit csak azért fogadtam el, mert 20000:117-re állt. Gyakorlatilag flawless-re vertem meg. Mindegy is, a lényeg, hogy jó a casual is, de akad ott is bal here.

    Amíg tart a kombat league, addig tutira csak azt nyomom. :K Azután vissza casual-ba.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák