Új hozzászólás Aktív témák

  • Baboka

    tag

    válasz etejedu #6 üzenetére

    szoval! erdemes elolvasnod hogy milyen perkek vannak mert azok eleg hasznosak! aztan jon a pancel ami minel vastagabb annal tobb utest bir ki. azert mondtam hogy a kis landzsat hasznald pajzzsal mert mindenki azert sir hogy az nagyon eros mivel a szuras a leggyorsabb animacio ami alapbol a gorgo felfele gorgetve es igy kb egy kis ugyeskedessel barkit leszurkalsz. a masik ilyen fegyver a rapier nevu vivokard. azert is megy a siras :D erdemes meg bemenned sima deathmatch szerokra ahol duelezes megy es ott meg tudod nezni hogy aki ellened volt annak mi volt berakva es tanulhatsz is abbol hogy hogyan gyoztek le. amit ma vettem eszre es nagyon paraszt taktika az az hogy execution sworddal viszintesen suhintasz ugy hogy tulfutsz rajta es visszarantod suhintas kozben az egeret ra... szinte vedhetetlen :D de termeszetesen mindennek megvan az ellenszere es ha valaki nagyon ugyes akkor az szinte mindennel az. pl egy fazon 3db serpenyovel siman lecsapkodott barmivel voltam ellene. csinald meg a traininget is mert ott is sokat tanulhatsz.

Új hozzászólás Aktív témák