Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus X

    tag

    Kíváncsi vagyok, hogy erre lép-e majd valamit is a UPC vagy továbbra is megmarad a többi település kizsigerelésénél, ahol monopol helyzetben van. Szörnyű nézni, hogy az itt korántsem olcsó árak csak tovább emelkednek. Abban a "szerencsés" helyzetben vagyok, hogy olcsóbban kapom a netet, mint egy új előfizető, de amint lejárt a hűségem, egyből emeltek is rajta. Egyébként gyanítom, hogy a UPC csak azért vette meg a 29-es körzetet, hogy azt a végletekig kihasználja. Nem számít neki, hogy jön a rivális szolgáltató egészen addig, míg van olyan település, ami csak az övé. Utána meg szépen hagyja az egészet a francba, a tervezett X éves profit meglesz a 29-esből.

    A 29-es körzetben megvalósított FiberPower is igen vicces: Pécelen elérhető, de csak az. Arról ne is álmodjon az ember, hogy más szolgáltatást is nyújt a UPC (TV+Telefon). Azt persze a UPC 29-es körzettől kéne megvenni, természetesen jóval drágábban (és a UPC üfsz-a nem ismeri a UPC 29-es körzetet :) ).

    Szóval áldom a Digit, hogy megérkezett a 29-es körzetbe, és szidom a UPC-t, mert valószínűleg minderre áremeléssel fog reagálni, hogy a távozó előfizetőktől kiesett bevételt a maradékon pótolja.

    Kicsit hosszúra sikeredett a mondandóm és el is kalandoztam az általam a jelen helyzetben így látott jövőbe. Jöhet a UPC és cáfoljon meg. Mostanában úgysem láttam kommentelni UPC-s barátunkat sehol a 29-es körzettel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

Új hozzászólás Aktív témák