Új hozzászólás Aktív témák

  • Nooeca

    senior tag

    válasz BPéter1984 #8512 üzenetére

    Úgy van ahogy Intruder írta.

    Egy kábel lefedése 2 lépésből áll, lefedni a várost/falut/községet, rákötni a gerincre. Általában a várossal kezdik, de látványosabb ha nem, hiszen abból csak anniyt lát a lakos, hogy bejöttek 2 hét alatt lefedték a falut és hopp elindult a szolgáltatás. (ha az engedélyeztetés is lefut ilyen gyorsan), mivel a gerinc az úgy történt hogy a lakos belőle semmit nem látott.

    De igazából vagy egyidőben csinálják a kettőt, vagy pedig a várossal szokták kezdeni. Konkrétumot nem tudok.

    Mondjuk a Digi kiépítési technikáját meg végképp nem ismerem.

    Viszont pl. a HFC amiket lefed, azokat rögtön átadja és jön is a szolgáltatás. Nem kell hónapokat várni, nem értem mire gondolt kábelmánia. Igen "impotenciából" adódóan húzódhat a szolgáltatás a fent leírt okokkal, tesztidő is lehetséges hogy nem köthető be azonnal, utóbbi akár érthető is, de előbbi már csak hozzáállás kérdése.

    HFC lefedi a területet átadja. Nincs ilyen hogy nincs összekötve meg mi egyéb.

    Monoron pl. a második és harmadik ütem valahogy Augusztus végéig, de a tervek szerint 1-2 héttel korábban át lesz adva. Egyben. De én szerintem egyben kerül átadásra Alsónémedivel ami biztosan Augusztus 21-e. (ha az NMHH nem húzza el az engedélyeztetést.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák