Keresés

Aktív témák

  • butykos

    csendes tag

    válasz bzoley #49 üzenetére

    Egyből megnéztem, amiket javasoltál. Országkódnak Magyarország van kijelölve, de PAL B/D nins. Van PAL- ból H, B és D külön. A PAL D nem jó, ott fekete-fehér a kép. PAL B és PAL H kiválasztásakor egyforma a minőség, különbséget nem látok. A PAL H-nál a H nem Hungary-t jelenti? :F
    A finomangolásos csúszka mozgatásával jobb eredményt nem tudok elérni, nem is bántom azt.

    Korábbi tapasztalatok alapján meg voltam elégedve a Pinnacle TV-kezelőjével, a PCTV Vision-nel. Abban is saját adatbázist használhatott, profin megtalált mindent. De ebben a Media Center Edition-ben már érződik egy erős Windows-os hatás (elbutulás irányába).Kár, hogy a HW és a driverek miatt nem megy ezzel a korábbi program. :(((

    Szal annyira nem nyúltam mellé a szabványok beállításánál. :)

  • butykos

    csendes tag

    válasz bzoley #49 üzenetére

    Lehet, hogy nem teljesen tartozik a témához, de vki pár sorban össze tudná foglalni, az egyes szabványok lényegét. :F

    Ha jól tudom, most Magyarországon és úgy általában Európában PAL van. Secam Franciaországban és az egykori ''Béketábor'' országaiban van/volt. (Talán ezért gondolják M$-ék Magyarországról, hogy ott még Secam van? :U ) Az NTSC pedig Észak-Amerikában használatos.

    De ha tévedek, inkább javítson ki vki. :R

Aktív témák