Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szoke12

    őstag

    Sziasztok!

    Megoldást keresek egy elég összetett problémára. Szeretnék a párommal ingyen beszélni, ami nem hangzik problémásnak, mert már simán találni ilyen csomagot, vagy akár flottába is be lehet lépni.
    Viszont.
    Ő 30-as, én 70-es vagyok.
    Mindketten külön flottában vagyunk. Ő egy családi flottában van (4 vagy 5 fős), ami nem bővíthető és telve van, tehát én már nem tudok belépni. Érthető módon nem szívesen lépne ki belőle, mert a családjától távol lakik, és így tud velük kapcsolatot tartani. A csomagjában nincs internet.
    Én a vodás MOL flottában vagyok, ahol elég jók a feltételek (1gb net, másodpercalap, 100perc + 40 sms hálón belül ingyen, olcsó percdíj, mindez 3300 Ftért - már jó pár éve "hűséges vagyok"). Igazából az nem is lenne nekem fontos, hogy ebben a flottában maradjak, mert a flottában levőket már nem hívom jóideje.

    Valami olyan megoldást keresek, amivel optimális ráfizetéssel tudnék / tudnánk olyan csomagba kerülni, hogy ingyen tudjuk hívni egymást. Nem tudom, hogy milyen kiegészítő opciók léteznek... Egy számhordozásos szolgáltatóváltás is érdekelne, ha úgy jobban járok.

    Sajnos nem vagyok túl naprakész egyik szolgáltató csomagjaival sem, ezért várom a válaszaitokat!

    :R

    "Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

  • szoke12

    őstag

    válasz gabor9991 #34338 üzenetére

    Mindketten egysimesek vagyunk, de felvetődött bennem egy dualsimes vásárlása. Bár nekem még egy céges telóm is van... a 3 már sok lenne.
    egyikünk sem hűségidős.

    tsteve: valószínűleg igazad van, bár nem jártam annyira utána a dolognak. inkább az én részemről keresem a megoldást.

    Myers: lásd tsteve válaszát

    "Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

  • szoke12

    őstag

    Sziasztok!

    Jelenleg Vodafone HomeNet+ mobilnetet használok. Albérletben lakunk, vezetékest nem köthetek be, úgyhogy mindenképp mobilnetnél kell maradjak.
    Viszont a Vodafone hálózata az utóbbi időben annyira leromlott itt, hogy konrétan napközben használhatatlan. A 4G routerben levő kártyámmal is, de a vodás telefonomon is 2-3Mbit körül van a letöltés. Home-Office-hoz ez elég gyenge.
    Kipróbáltam a telenor csomagjait is, ott a lefedettséggel nem volt gond, viszont így hogy jó ott a sávszél, meg egyre több net kell a munkámhoz, elfogyott a 60 giga 20 nap alatt...
    És akkor hosszú felvezetés után:

    Olyan mobilnet szolgáltatót/csomagot keresnék, amelyik a Telenor hálózatát használja, és korlátlan, vagy nehezen elhasználható adatmennyiséget biztosít! (nekem kb 200 GB a max, ami kellhet)

    Olvastam az összefoglalót, hogy van IQ, meg EQ, meg Triconnect, de nem egyértelmű, hogy most melyik, melyik hálózatot használja. Vagy ezt megrendeléskor én döntöm el?
    Egyébként a Triconnect 1000Gb-os csomagja szimpinek tűnik. Van róla tapasztalat?

    "Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

  • szoke12

    őstag

    válasz Soma01 #45991 üzenetére

    Helló!

    Köszönöm az infót!
    A Triconnect oldalát átolvastam, 6825 Ft az 1000Gb-os, ami nekem elég is volna. Egyszeri kaukció van náluk, amit kilépéskor visszakap az ember. Ez az IQ is érdekelne, csak alig tlálok róluk információt.

    "Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

Új hozzászólás Aktív témák