Új hozzászólás Aktív témák

  • szoke12

    őstag

    Sziasztok!

    Jelenleg Vodafone HomeNet+ mobilnetet használok. Albérletben lakunk, vezetékest nem köthetek be, úgyhogy mindenképp mobilnetnél kell maradjak.
    Viszont a Vodafone hálózata az utóbbi időben annyira leromlott itt, hogy konrétan napközben használhatatlan. A 4G routerben levő kártyámmal is, de a vodás telefonomon is 2-3Mbit körül van a letöltés. Home-Office-hoz ez elég gyenge.
    Kipróbáltam a telenor csomagjait is, ott a lefedettséggel nem volt gond, viszont így hogy jó ott a sávszél, meg egyre több net kell a munkámhoz, elfogyott a 60 giga 20 nap alatt...
    És akkor hosszú felvezetés után:

    Olyan mobilnet szolgáltatót/csomagot keresnék, amelyik a Telenor hálózatát használja, és korlátlan, vagy nehezen elhasználható adatmennyiséget biztosít! (nekem kb 200 GB a max, ami kellhet)

    Olvastam az összefoglalót, hogy van IQ, meg EQ, meg Triconnect, de nem egyértelmű, hogy most melyik, melyik hálózatot használja. Vagy ezt megrendeléskor én döntöm el?
    Egyébként a Triconnect 1000Gb-os csomagja szimpinek tűnik. Van róla tapasztalat?

    "Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

Új hozzászólás Aktív témák