Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz tea-bee #831 üzenetére

    Érdekes, ez már merőben más tartalmú levél ahhoz képest, amit én kaptam.

    Nem kell megvárnod az ő peres eljárásuk végét, mivel neked ahhoz semmi közöd, az cég-magánszemély közötti jogviszony, te pedig magánszemély-magánszemély közötti jogviszonyban vagy.

    A befizetett kaució más célra fordítása megfelel a sikkasztás, esetleg a hűtlen kezelés törvényi tényállásának a körülményektől függően.

    Tehát, te rögtön visszaigényelheted a kauciót, mert azt te célirányosan fizetted be, azt csak megfelelő célra lehetett felhasználni, bárminemű más felhasználáshoz az engedélyed kellett volna, de ezt nem kérték tőled, így a fenti bűncselekmények egyike megvalósult.

    A lopást most már ki lehet zárni, mert megtörtént a visszafizetés felajánlása, csak annak a feltételei nem megfelelőek.

    A számod elvesztése és a téged ért kellemetlenségekért pedig akár nemvagyoni kártérítést is tudsz kérni a megfelelő jogi eszközökkel.
    Mivel ez egy kisértékű per, így jóval gyorsabban és hatékonyabban fog lezajlani, mint egy rendes per, illetve védekezési jogalapjuk sincs.

    Amúgy ajánlom figyelmedbe a 820as hsz-t, abban próbáltam minden fontos dolgot beleírni, esetleg a logout blogomon a bejegyezésemet, amiben a levelük van, amit nekem küldtek, ami más tartalommal rendelkezik, mint a tiéd.

    pancelos: most ebbe nem akarok belemenni, mert vannak fontosabb dolgok is, de az, hogy kb az összes hsz-ed arról szól, hogy mennyire jó a csep, és milyen rossz az összes többi flotta, azt én bizony spamnek tartom, mert ezt bőven elég egyszer leírni. az emberek megértik ennyiből is, minden másra ott a privát.

    A moderátorok csak akkor lépnek akcióba, ha valaki szól nekik, de ne aggódj, ha folytatod a kéretlen összehasonlításokat és hírdetgetéseket fogok nekik szólni!

    Matekkal meg te vagy hadilábon, mert a csep úgy ahogy van szar, a percdíjai nevetségesek, flottának nem is nevezhető, más publikus előfizetés keretében is hasonlókat lehet elérni.
    De akinek ez kell, az bmikor beléphet, épp elégszer olvasták el az ajánlatot az 50 erről szóló hsz-edben.

    Remélem örülsz.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák