Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaphyr

    csendes tag

    Kedves Pancel!

    Úgy érzem, valamit szándékosan félreolvastál az oldalon. Ezt csinálta az Eon is az EMFESZ-szel. Csak kicsit @@@@ dolog. Ugye jól érzem? :C A TARIFAGARANCIA minden olyan tagunkra vonatkozik, aki rendesen és időben fizet. Pancelosnak felhívnám a FIGYELMÉT :K , hogy tanuljon meg olvasni, utána pedig iratkozzon be egy szövegértési tanfolyamra, amennyiben már elvégezte a 8 általánost, nem diszlexiás vagy betöltötte a 14-et. (lehetőleg magyar anyanyelvűre légyszíves) Neked írom pancelos konkurens:
    Az ÁSZF-es rész arra vonatkozik, ha valaki a tagdíjat elsumákolná, és élből arra játszik, hogy nem egyenlíti majd azt ki. Ekkor a szerződés értelmében megszűntethetjük a flottatagságot, és a szerződő automatikusan a normál díjazásba kerül át. Ingyen hol kapsz kenyeret? Ez szerintem reális, a legtöbb helyen védi a szolgáltató magát. Legyen az telekommunikáció, marketing, energia szolgáltatás vagy éppen oktatás- tanfolyamodra asszociálok jelen pillanatban. :Y
    Az általad rémhírként keltett visszasorolásra pedig ezt mondom: ha újból nullárol kezdjük, egyik kezünket visszakötve is háromszor körbefutnánk a saját limitünket, amíg ti a korábban bemondott 12000 regisztrált tagotokból ugyanennyi előfizetőt varázsoltok. :R Aki velünk van, annak garantáljuk a percdíjakat! SŐT! Csökkenni is fognak!

    Pancelos agresszív területvédésére viszontüzet nyitok, és felhívom a figyelmet, a 10 másodperces díjszabásunkhoz remek és jóval jobb tarifák párosulnak, mint amit a konkurens úr biztosítana.

    Továbbá említem, hogy a mi flottánk nem abba a kategóriába tartozik, amit 1-2 hónapra próbál ki az ügyfél. Aki minket választ, az azért teszi mert a józan logika alapján mérlegel. És így elkerüli a jojo, jó-jó effektust.
    Van tagdíjunk, ami a piaci kínálatot mérlegelve reális. KEVESEBB MINT AZ ÁLTALATOK A HAVIDÍJBÓL HAVONTA LENYÚLT 1000 FORINT! Ellenben nálnuk 100%-ban lebeszélhető a havidíj.
    Pancel, nálatok ez hogy is alakul? 60% körül talán? És ugyan már miért is? Azért, mert ti is szolgáltatók vagytok és benyelitek a különbözet egy részét!

    HA V A L A M I MÉG MOST SEM EGYÉRTELMŰ, KÉRDEZZ.
    Azért vagyok itt, ha valamit nem tudsz megérteni, elmagyarázzam neked, és az MLM csapatodnak is.
    Szívesen segítettem, és állok rendelkezésedre máskor is! ;)

    [ Szerkesztve ]

    www.hexton-telekom.hu

Új hozzászólás Aktív témák