Új hozzászólás Aktív témák

  • duji666

    tag

    válasz RufuszX #958 üzenetére

    :R :R :R :R :R :R :R :R
    Végre, köszi. Ne tudd meg mennyi féle beállítást/appot/filmet tudomisén mit próbáltam már ki. Csak ugye eddig mindenki elintézte a videolejátszást azzal, hogy "megy!", viszont nem hiszem, hogy "ilyen nagy" fájlokkal tesztelték volna, márpedig egy 1080-as mkv-nál, ez a méret nem számít kirívónak (szerintem).

    Ellenben azt sem mondom, hogy megnyugodtam hogy Neked sem megy :D , mert ki kéne deríteni, hogy miért nem! Nekem amúgy a wifi a tippem.
    Azt már teszteltem, hogy a laptop-nak nincs "baja" ezekkel a filmekkel, azaz a DLNA szerverem bírja a gyűrődést. Azt viszont még nem próbáltam, hogy közvetlenül az mk808-ba dugom a vinyót, de gyanítom, hogy akkor nem fog szaggatni!! (ezt azért ma még letesztelem)

    Ergó, vagy a wifi-je (65Mb) lesz a baj, vagy az mk808 teljesítménye: lejátszás + wifi lehet már sok neki.

    Én nagyon remélem, hogy a wifijével lesz a gond és szoftveres, mert azt akkor lehet javítani...

    Azért bátor jelentkezők csinálhatják a tesztet amit írtam, az lesz a biztos, ha már 4-5 emberkénél is igazolódik a dolog, illetve annál nagyobb az esély, hogy vk talál rá megoldást :C

    szerk.:
    Somatom igazad van a router típussal kapcsolatban, az enyém: TP-Link TL-WDR4300 :R
    Ellenben nem a 2.4GHz lesz szerintem a szűk keresztmetszet, mert igaz, hogy az enyém tudja a az 5 gigát, de NEM azon használom, viszont a laptopomon így is zökkenőmentes. Vélemény?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák