Új hozzászólás Aktív témák

  • lini8007

    újonc

    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy vásároltunk egy használt biciklisülést egy internetes oldalon, de helyi magánszemélytől, megnéztem személyesen , látszólag rendben volt. Aztán itthon mikor felszereltük kiderült, hogy a rögzítő adapter és az ülés nem kompatibilis. A neten utánajárva kiderült, hogy a römer üléshez egy kettler adaptert adtak, mivel a két ülés tartórúdjának hajlászöge más, így a kettler adapterre rögzített römer ülés rálóg kerékre, tehát nem használható.
    Beszéltem az eladóval, aki hárít. Először azt mondta, hogy másnak is adott el így, és neki jó volt, de nem emlékszik a nevére. Aztán mikor mondtuk, hogy ez egy kettler adapter, akkor már azt mondta, hogy nekem kellett volna látnom, mikor átvettem, hogy a kettő más márka. Ezek alapból, gyárilag együtt vannak, tehát nem úgy hirdette, hogy ülés+ ilyen-olyan adapter, hanem kompletten. A következő kifogs, hogy a bicikli nem jó, de az adapter is jó a biciklire és az ülés is jó lenne, csak a kettő együtt nem kompatibilis. Pénzt ő vissza nem fizet, mert én nem láttam, hogy ezek nem egybe tartoznak, csak otthon, mikor fel akartuk szerlni.
    Nem nagy összegről van zó, mert 7000 forint, de 3 gyerek mellett ez is hatalmas összeg!
    Kérdésem, hogy tehetek-e valamit ebben az ügyben vagy drága tanulópénz volt!Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák