Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    válasz Narxis #836 üzenetére

    A gyógyszereket el kellene kerülni. Engem pár éve úgy benyugtatóztak, akkor suliba jártam,úgy vittek egyik teremből a másikba, nem voltam magamnál, ki is rúgtak, megbuktam minden szempontból, otthon nem volt meg a helyem meg sehol sem. Később kiderült,hogy a doki túladagolta a gyógyszereket és én meg bőszen repetáztam,fő táplálékomnak tekintettem, ha elfogyott símán írt fel másik dobozzal, lexarta mi van velem, csak nyomta belém a különféle gyógyszereket... Az segített,hogy találtam magamnak vkit és abba a városba kerültem, ahová mindig is vágytam, életcélt találtam és boldog vagyok, vidám, mosolygós, beszédes lettem, színes ruhákat hordok, nyoma sincs a depressziónak, jól érzem magam. Magam álltam le a gyógyszerekről. Azóta csak hallgatom,hogy milyen voltam anno. :K

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

  • Mawyx

    senior tag

    válasz philoxenia #842 üzenetére

    Inkább egy szgépes játékba buzuljon bele, mint a vallásba, az aztán semmire se jó :W
    Szted foglalkoznak az emberrel? Kap egy doboz pirulát oszt cső :W Azt meg, hogy maradjon az adagjánál, elég nehéz megmagyarázni egy depis embrenek, akinek csak az öngyilkosságon jár az esze :U A megyei kórházban voltam, ahová tartozunk, ahová utalják az embert. Keresni kell vmit, ami érdekelni tudja. Tanuljon kínaiul vagy vmi, amivel eltölti az időt és nem azon molyong, hogy minek élünk, ha úgyis meghalunk... Ha véletlenül rossz napom van, akkor az elektronika jó dolog, kitalálom,hogy szeretnék pl LEDekből egy villogó szivecskét kirakni, összerakom és örülök magamnak :C Sikerélmény, pozitívan hat.

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Új hozzászólás Aktív témák