Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Chaser #51695 üzenetére

    Szerintem félreértetted a kollégát, nem üzembiztos munkahelyi gépet akar, ahova fontos a 10 éves garanciával ellátott felsőbb kategóriás tápegység. Nem csak azok között van csendesebb megoldás.
    Mondjuk jó lenne látni hogy H81-en belül pontosan melyik alaplapról van szó gyártói linkkel, egyrészről hogy milyen EPS csatlakozó van, másrészről a méretét milyen házba fér, egyébként meg teljesen okés az eredeti elképzelése a pico-psuval.
    Én HA-ról 5-ért vettem használt 120w-os téglatápot és most látok szintén 5-ért használt pico-psu-t(igaz akyga 120w-os, max még jobban körbe kell nézi).
    Még 5-10K használt gépház...még az is lehet hogy a 30k-ba beleférne egy ram csere hogy biztosan dual channelbe menjen, hisz IGP-t tervez használni és nehogy valamikor szaggasson a tecső...
    Amúgy HA-n van fent teljes konfig 33-ért, ránézésre azt tudja amit a kolléga is ír és 60-as picoval van, mivel passzív integrált procis.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák