Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz slynevem #15025 üzenetére

    Persze értelek, a legtöbben így vannak vele. Nézd ha veszel egy japcsi belpiacos vasat az még mindig kevesebb kockázat, mintha csak úgy magánszemélytől kinézel egyet itthonról és elhozod szerintem. Ott van kultúrája a robogózásnak és nem csak és kizárólag tizenéves gyilokagyú köjkök nyúzzák őket. Úgy amúgy az én motorom sem olyan rossz, mindene működik, erős a motorja stb. túlnyomórészt rendben van, de ahol lehet ott levettek. Most megveszem a gumiharangokat az első villára, a fékbetéteket, a szívócsonkot hopsz tizenezer alaphangon és ha nem tudnám beletenni még munkadíj is... namost ehhez képest vettem 140k-ért a motort. Azt hittem azért ennyi, mert költségmentes és nem kell végigszkennelnem gyanakvóan ha a szerelőgarázsból hozzák ki 4 nap után. Frászt. Ugyanilyet vehettem volna 100-120k között simán itthonról és még az ülést is leszedhetem az embernél ha olyan típus a kereskedéssel ellentétben, normálisan átnézhetem mert nem rugóznak felettem hárman, de ha meg a blokkal van baj amit nem veszek észre, vagy a fél elektronika nem működik vagy gányolt a motoron az is cumi. Ennél még mindig mázli, hogy legalább olyan baja van, amit meg tudok csinálni két kicsi kezemmel. Mondjuk ennyiért akár makulátlan is lehetne, kellene hogy legyen. Ilyenkor szokták mondani a másik oldalon, hogy akkor vegyél újat B+ én meg hogy akkor áruljál kenyeret B+ és dejót beszélgettünk.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • bambucsa

    csendes tag

    válasz slynevem #15025 üzenetére

    Miért nem próbálsz meg kéz alól venni?? Nem ismersz senkit, akinek lenne eladó robogója?
    Én például az enyémet 30.000 ft-ért vettem, teljesen új elemek vannak rajta, új hátsó gumi,meg ráköltöttem 10.000ft, de ebbe biztos az az új alkatrész van belerakva ami bele való és biztos új :) Szerintem nem létezik olyan robogó, se kocsi, se semmi, amihez nem kell nyúlni egyáltalán. Most is tudok egy suzuki sepiát 40.000ft-ért, teljes motorgenerál után. :)

Új hozzászólás Aktív témák