Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz mocsanisi #15004 üzenetére

    Nekem ilyesmi csúszósarus az akksi annyi különbséggel, hogy a sarukon van gumis szigetelés. Eldőlni a méret miatt végülis nem tud, így annyira nem gáz ha csak pici víz jut be. Nekem nincs rögzítve semmivel se az akksi se a vezeték szóval az akksi mellé betettem egy szivacsot, arra jó, hogy ne ütődjön, a vizet viszont felszívja ha bejut, az akksi tetején kéne legyen egy leszorító lap, aminek ott is a csavarja a rekeszben, csak maga az elem hiányzik. Nem katasztrófa, csak igénytelenségre vall, hogy simán kihagyták, legalább tették volna az akksi mellé ha már erre az akksira nem volt jó. Közben beszéltem haverral, picit megnyugtatott, hogy ez a melegítés szerinte normális egy régi kétüteműnél és emiatt ne parázzak, holnap szétkapjuk, megnézzük a gyertyaképet, meg hogy jó hőértékű e meg hogy nincs e valahol repedés. Olvastam, hogy a japán robiknál a tank szellőzhet a csomagtartó felé, így lehet hogy onnan jön a benzinszag. Igazából örülnék ha találnánk valahol valami kis repedést, vagy a légszűrő lenne dzsuvás mert a torpanásnak nem örülök. Vannak forgalmi helyzetek ahol elég kellemetlen ha nem számít rá az ember hogy meg fog torpanni a motor.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák