Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz koshmar #13236 üzenetére

    Értem, én is hasonlóra gondoltam. Az általam linkeltben 16k km van ha jól emlékszem..
    Ugyanannál a kereskedésnél (Szekszárd), van ilyen is [link], de ez már nekem drága. Meg van még egy 2000-res SR 50 LC 132-ért. Egyéb normális nincs.

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

  • runner 125

    nagyúr

    válasz koshmar #13236 üzenetére

    A Piaggio Di-tech-jei kifejezetten tartósak és hibamentesek. A régi Morini-sek voltak szarok, de kb. 100x lett már leírva. :))

    Ettől függetlenül tény, h borsosabb a szervizelése, s valóban el kell tolni egy hozzáértőhöz, de cserébe 1,5 littyiből eljársz 100km-t.

    joe69

    1 milla sok pénz, annyiért én tuti nagyobbat vennék. Nem beszélve arról, h egy 250-es eszik 3,5-4 liter, míg egy 500-as 4-et átlagban. Viszont, 2 személy alatt egy negyedliteres robogó egyenlő a nullával. Biztonságos teherautó előzésbe bele sem lehet kezdeni.

    Bár, azt nem írtad, h új kell-e vagy használt. Mondjuk nálam elv, h újat használati cikkből (autó, motor, telefon, bla bla) soha nem veszek.
    Úgyhogy, tudom javasolni, h nézz egy megkímélt használtat. Ár/érték arányban sokkal jobban jössz ki.
    Visszatérve a típusokra. Nekem egy 500-as Nexus-om van jelenleg, mind városban, mind hosszútávon iszonyúan megállta a helyét. (múlt idő azért, mert idén már egy km-t nem fogok belerakni, eladó)
    Fordulékony, jól manőverezhető, mellesleg otópályán is tudja diktálni a tempót. Annó bejártuk vele fél országot.

    Úgyhogy, ezt a típust én bátran ajánlom. .. én kb. 700k-t szeretnék kapni érte ('04-es 24k km), 1m -ért szerintem 2-3 éveset biztos kapsz.

    Viszont, ha mégis kisebb gépet szeretnél, nézz ki egy típust, és linkeld.
    Őszintén, ezeknek abszolút nincs olyan motorikus típushibája, h valamelyik gyártó típusára rá lehessen mondani, h messziről kerülendő.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák