Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scholes9

    nagyúr

    válasz mad823 #20 üzenetére

    Egy szoba azért teljesen más környezet, általában :D Bár lehet, hogy valaki teljesen felhúzott függönnyel és felkapcsolt lámpával használja a TV-t :D Ami sokkal jobban számít szerintem az a színfényerő.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz mad823 #20 üzenetére

    Mobiltelefonok kijelzőinél van ennek jelentősége, verőfényes napsütésben, mikor tényleg majdnem ki... a szemedet a Napocska. Van egy határozott véleményem, hogy hogyan érdemes szobában TV-zni, de pl. azt az esetet sosem értem, hogy miért jó szombaton délelőtt, teljesen világos szobában TV-t nézni, ráadásul úgy, hogy a TV háttal van az ablaknak/vagy ellenkezőleg, telibe kapja a fényt. Háttérzaj forrásnak biztosan jó, másra aligha, moziban sem felkapcsolt reflektorok mellett nézzük a filmet, okkal. De, biztosan van, aki úgy keres TV-t, hogy ezen feltételeknek eleget tegyen, erre valami Qled csodát kell venni 10e nittel...

    @ROBOTER: Ki lehetne nyújtani az élettartamukat, ha lenne rendes hűtésük. Ha passzív, ha aktív. De kis helyen, rengeteg mindent kell összezsúfolni, 0 levegővel. (Tudom, majd valaki azzal jön, hogy az sem jó, mert a levegő szigetel..)

    @bteebi: Legutóbb a YouTube-on láttam egy embert, aki ilyesmivel szívatta magát, egy ideig néztem a produkciót, aztán arrébb kapcsoltam. Úgyis teljes panel csere lesz a vége..

    Az izzó, amit írsz valószínűleg azért is bírja ennyi ideje, mert gyakorlatilag sosem volt még lekapcsolva/kapcsolgatva..

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák