Új hozzászólás Aktív témák

  • SaPeter

    kezdő

    válasz Joshi #45321 üzenetére

    OK, elfogadtam mint ajánlást A1 minire, rá is beszéltem magam és az utóbbi pár órát netes vélemények böngészésével töltöttem.
    Konzekvensen azt a hibát látom, hogy az első réteggel van gondja az usereknek. Nem tudom mennyire igaz, de egyik user írta, hogy alapból 0,5mm-es az első réteg, neki ajánlották, hogy vegye le 0,4...0,45mm-re. vagy próbálgassa különböző átfolyásokkal.
    Hát izé.... nekem 0,2mm első réteg kéne. Épp ezért menesztettem az Ender 3 v3 SE-t mert a széleken nem volt tökéletes az első réteg. Nem szeretnék ebbe belefutni ismét.

    Valaki győzzön meg, hogy tényleg annyira jó az A1 mini, mert nem vagyok 100%-ban biztos ebben. Amúgy ennek a kislánynak hiszek: [link]
    Nála informatívak, összehasonlítók és következetesek a tesztek. Nálas is gond volt az első réteggel.
    Úgy értelmeztem a Flashforge 5M pro hardverét jobbnak tartja, mint a A1 minit, akár közelíti a Bambu P1S-t. A bambu csak szoftrverben jobb.

    Elsőre ijesztő az előadásmódja... de szerintem nem vágy- hájp- és pénz vezérelt.

Új hozzászólás Aktív témák