Új hozzászólás Aktív témák

  • dippe

    tag

    válasz Joshi #42794 üzenetére

    Igen, értem az álláspontodat + a többiekét is. Tökre örülök, hogy elégedettek vagytok a választásotokkal, és pont megfelel az igényeiteknek! Viszont óvatosan beszélnék le másokat saját elvárások alapján.
    Ahogyan én látom:
    Ugyanazon kérdésekre ugyanazon válaszokat adni fölöslegesnek érzem.

    Vannak tények, mint pl. 110 fok vs 100, fém oldalfal, hibás tárgy kizárás, hasznáható(bb) kamera, szűrés, aux fan, MQTT támogatás mértéke stb.
    Ezek elég egzaktak. 1-1 linket / példát lehet írni a laikusok számára, hogy mit jelent a gyakorlatban.
    A bambu téma összefoglalóban nagy képek helyett én pl. jobban örülnék leírásoknak, konkrétumoknak, javaslatoknak, stb.
    Szerintem ezek segítenének mindenkinek.

    JulianSinulf-al egyetértek, hogy próbál rávilágítani a nem elbagatellizálandó eltérésekre. P1P/P1S soha nem lesz X1C! Szoftveresen és hardveresen is vannak lényeges eltérések. Az esetlegesen eltántorított "újonc" megbánhatja később a választást.
    Én úgyérzem, ki tudnám használni az X1C előnyeit. HA lett volna keret, azt vettem volna. De talán én a kisebbségbe tartozok mind az igényeimmel, mind az erre szánható max kerettel kapcsolatban... Szóval nekem marad a hackelés, tákolás xD

Új hozzászólás Aktív témák