Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Lookup #40446 üzenetére

    Nem marad ki parancs.
    Aztán csináltam azért tegnap még jó hülyeséget. WinSCP-ben kotorászom a konfig fájlokat. Úgy, ahogy volt a klipperből véletlenül ki is töröltem a teljes konfig mappámat. Mikor 2-3 nap volt össze ollózni a konfigot, mikor összeraktam. Hab a tortán, hogy a biztonsági mentésem meg korábbi volt annál, mint ami rajta volt és egy csomó beállítás még nem volt benne. :W

    Sebaj. Jó hobbi ez. Csak kanalazhatom össze újra. :D

    Egyébként ez a Z-offset tényleg nagyon furcsa. Nem értem, hogy Klipperbe miért kellett ennyi módot bele rakni a Z-offset buzerálásra. Aztán meg az egyszeri földi halandó nem tudja, melyik a jó.
    PROBE_CALIBRATE után hiába fogadom- és mentem el. Újra indul és utána teszt képpen home után, ha leteszem nullára a fejet, akkor vagy olyan magasan áll meg, hogy akár 10 lapot is betolhatnék alá, vagy beleveri a nózit az asztalba. Pedig a szintezőm jó. 0,00675mm a szórása.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák