Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz coco2 #36365 üzenetére

    A dologról már korábban is kérdeztél, akkor sem tudtunk segíteni.
    Ha jól emlékszem nyomtatód sincs.
    Lehet, hogy te megálmodsz valamit, nagy nehezen megtervezed, majd akivel ki akarnád nyomtattatni, az azt mondja, hogy nem lehetséges. Legalábbis abban a formában.
    Jobban járnál, ha keresnél valakit, aki vállal tervezést és nyomtatást. Annak elmondhatod, hogy mit szeretnél, mire kell és felvázolja a lehetőségeket.

    Én eleve nem értem, hogy miért akarod szétszedegetni.
    Ha azt szeretnéd, hogy jól záródó legyen, akkor oda gumi kell. Az meg általában feszültséget gerjeszt. Ilyen szempontból tényleg rugalmas anyag kell.
    Ebben itt tudnak segíteni, akik jól ismerik az anyagokat. Nekem egyelőre PLA-val és PETG-vel volt dolgom.
    Az megint más kérdés, hogy aki kinyomtatja, ki tudja-e nyomtatni és mibe fog kerülni már csak az anyag is.
    Lehet, hogy érdemesebb kész, fröccsöntött dobozt venni. Persze, ha valami nagyon egyedi dizájn kell ...
    Ha mindenképp a szétszedegetés a cél, akkor a csavar az egyik legjobb megoldás.
    A köröm sem fogja sokáig bírni. Eltörik, elkopik és nem fog tartani. Hacsak nem valami olyat csinálsz. Ilyen szempontból ajánlom a légmentesen záródó élelmiszeres dobozok tanulmányozását. Hátha ad egy-két ötletet. Ezek nem csak légmentesen záródnak, de a folyadékot sem szokták kiengedni, ha fejre állna a doboz. Pattintós tetejük van, kézzel egyszerűen nyithatók. De vannak egyszerűen rányomható fedővel rendelkezők is.
    Otthoni célra valami hasonló is teljesen jó lehet.

Új hozzászólás Aktív témák