Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz bbmt #36261 üzenetére

    Nem a legideálisabb ha két vagy több nyomtató van egy asztalon, de nem is kirívó eset ha merevek a gépek. Főleg akkor lehet befolyással egyik a másikra ha nagy sebességgel nyomtatsz. Amikor 0.2 fejjel 0.04-el nyomtattam nem látszott, 0.12-vel viszont meglátszott a másik gép rángatása. (lehet amazon is csak nem láttam) Onnan tudom, h. több próbanyomatot is csináltam de csak azoknál látszott egyenetlenség a külső falon amikor ment a másik gép is. Nem centiméterekről beszélek de a síkon napfény tükrözésben látszik. Szóval ha dísztárgyat csinálsz, max. akkor érdemes ezzel foglalkozni szerintem.
    Mindenesetre a kiskomódot amire az SR került megerősítettem (Saját maga alatt is be tudja himbálni...) és a lábait leszereltem így a teljes felülettel van a padlón. Pontosabban a padlószőnyegen. (Az SR is teljes talpat kapott a gumilábak helyett. Ugyan a komód így felhangosítja a gépet de stabilabb.) Új bútornál nem biztos, h. szükséges, ez viszont több éves, és nagyon ki van már száradva így volt oldalirányú mozgása. (4db össz. kb.: 1.4kg. Vegyes PLA 1.2 nozze. 0.9/1.2 100%)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák