Új hozzászólás Aktív témák

  • Alastair'

    nagyúr

    válasz Balion #90532 üzenetére

    Mikor bedöglött a HD7870-esem, hirtelen kezdtem el keresni az utódját. Nagyjából volt bennem egy kép, hogy melyiket akarom. Ha akkor lett volna már 50 környékén 1050Ti, minden bizonnyal azt vettem volna, de így maradt a 1060 3GB vs RX470. Átnéztem jópár tesztet, majd úgy döntöttem, hogy nekem most a 1060 kell.
    Mindamellett, hogy nagyon tetszik, mert brutál gyors, ez a vram őrület messze túl van lihegve, több olyan bosszantó apróságtól is megszabadultam, amivel eddig nem tudtam mit kezdeni. A 40-es led HDMI.ről megy és jópár játékot egyszerűen nem tudtam kirakni teli képpel. Akármit trükköztem a Catalystba, Crimsonba, egyszerűen nem váltott teli képre, csak ablakban futott. A hang a hdmi-in vagy átváltott, vagy nem, sokszor nekem kellett átállítani ha a monitorról a tv-re váltottam. Biztos tudnék még pár ilyen kis bosszantó szarságot, amik most az nv-vel eltüntek az életemből, és hangsúlyozom, hogy bő 6 éve csak Radeont használtam, a 1060 előtt az utolsó nv kártáym a GTS450 volt.
    Egyetlen másodpercre sem bántam meg a GTX1060 3GB-ot, csak virul a szám, hogy a 7870 után micsoda power van benne.

    [ Szerkesztve ]

    Alister from Hell

Új hozzászólás Aktív témák