Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    Sziasztok. Milyen VGA-t tudnátok ajánlani a jelenlegi helyett? Most egy R9 270x van a gépben. [link] De egyre többször érzem kevésnek játék közben. Elég régi a gép, de újat nem tudok, meg igazából nem is akarok venni, úgyhogy plusz memóriával és egy jobb videokártyával szeretném kicsit felhúzni, ha lehet és érdemes.

    A gép többi része:
    - Alaplap: ASRock H81M-DGS R2.0 (1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
    - CPU: QuadCore Intel Core i5-4440, 3300 MHz (33 x 100)
    - Táp: Chieftec CTG-550-80P 550W
    - RAM egyelőre 8GB Kingston HyperX KHX1600C10D3/8GX 8 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 666 MHz) (8-8-8-22 @ 609 MHz) (7-7-7-20 @ 533 MHz) (6-6-6-17 @ 457 MHz)
    De jön mellé majd mégegy 8GB-os.

    1. Pontos konfigurációd leírása (processzor, táp stb.) - /vagy hivatkozz az adatlapodra/
    Fentebb részleteztem.
    2. Milyen felbontás mellett szeretnéd használni?
    Két felbontást használok az asztal meg ami játékot jobban elbír a gép azt 1440p-ben, a többi játékot meg FullHD-ben. Ami fontos még, hogy 3 monitor van rákötve, úgyhogy az új kártyán is legyen legalább egy DP, egy HDMI és egy DVI, mert ezeket továbbra is így szeretném használni.

    3. Milyen célra szeretnéd használni a kártyát? (játék, filmnézés, munka?)
    Játékra
    4. Mennyi pénzt szánsz rá?
    Mivel egyáltalán nem vagyok képben, ezért fogalmam sincs, hogy reális-e, én 70k körül gondoltam. De nem tudom, ennyiért kapok-e annyival jobbat, hogy egyáltalán megérje lecserélni.
    5. Új vagy használt kártyában gondolkodsz?
    Újat szeretnék.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák