Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz BerserkGuts #122238 üzenetére

    Hát ha a CB15-től kifagy egy gép, akkor azon OC an és nem stabil... vagy nagyon nincs valami rendben, ha nincs OC...

    Egy LinX/IBT sokkal jobban megterheli (a P95 meg pláne, ezt még én sem használom), az AIDA FPU tesztje sem durva ennyire...

    Ugyanakkor ezekből a tesztekből nem szoktam órák számra futtatni, annak nem látom értelmét, egy pár kör elárul sok mindent, ha azt kibírja, játék alatt (ami a lényeg, ebben egyetértünk) nem kell gond legyen. :)

    (#122240) Pörp: Mai VGA-at Furmarkkal sem lehet lepadlózni (azaz kinyírni), elég fejlett védelem van bennük már. :K

    Ritkán, de használom (pár perc az egész, ás megszakítható bármikor) a VGA hűtését nagyon jól fel lehet vele mérni. :K

    Ezek a progik igazából a beállítások kitesztelésére valók, efelett már csak e-penis méregetés, szerintem. :D

    A többi, hasznos progik már Kolopele fórumtárs megírta. :C

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák