Új hozzászólás Aktív témák

  • mohitook

    tag

    válasz maajsz #106952 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ!
    A 2400g-ről megnéztem pár összeállítást és ahogy körbenéztem most nincs túl nagy választék alaplapokból ami támogatná az új procit (BIOS frissítést után okés lehet, de erre sincs garancia :) ), és ez még csak a legkevesebb, mert ahogy elnéztem a most épp aktuális játékokban az FPS mindennek elmondható, de stabilnak nem, ráadásul több játékban egyszerűen csak nem renderel ki dolgokat, ami elég vicces :), tehát itt le is tennék az AMD-ről (azért köszönöm, kaptam egy kis kitekintést!)
    A processzor kiválasztásánál nem a jelenlegi BUILD a mérvadó, sokkal inkább az, hogy ha az árak esnek akkor egy nvidia 1080-at szeretnék beletenni +fejlesztő vagyok és sok esetben nagyonis jól jöhet akár egy i7 is!

    Akkor már csak ez maradt: ha egy 1050Ti-t veszek most, majd ha valamennyit mozdulnak az árak (reményeim szerint) veszek egy 1080-at, és a kettőt használom SLIs alaplappal akkor a 1050Ti-nak lesz még érezhető hatása vajon a rendszerben vagy csak az áramot fogja fogyasztani? (későbbiekben kijövő nagyobb játékokra is gondolok itt, akár VR-ra is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák