Keresés

Aktív témák

  • Alastair'

    nagyúr

    válasz Alpachino #5648 üzenetére

    Olyat ajánlok amit ismerek, és nem csak teszteket olvastam róla, hanem személyesen használtam, vagy teszteltem, akár sajátomat, akár ismerősömét.
    Amelyiket nem ismerem, azt hogy ajánljam? Megteszik helyettem mások. Nekem nem szokásom más oldalak tesztjeivel érvelni, azt is megteszik helyettem, vannak itt tökéletes userek erre a szerepre.
    Ha valaki használt kártyát keres, annak szoktam is linkelni az apróból, rajtam kívül 4-en 5-en is ajánlanak, majd a vevő eldönti, hogy melyiket akarja.
    Van aki a 4800-as Atiktól nem lát tovább, van aki a G92-től, van aki tápfelelős.
    De ha nem ezért van a topik, akkor nagyot tévedtem, mert én azt hittem, hogy ez lenne a lényege. Senkit nem köteleztem még, hogy az én véleményemre adjon. Nekem eszem ágában sincs, még 15 ezret se kiadni egy 2-3 éves kártyáért, ami a jelenlegi gépem fogyasztását a duplájára növeli, hogy DX9-ben 50 fps helyett 60-al játsszak.

    "Az 5670 meg hagyjuk.... :)" 1280x1024-re bőven elég, és senkinek nem is ajánlottam még nagyobb felbontásra.

    dfdfdf: hihetetlen számomra, hogy nem tudod abbahagyni az arcoskodást. "értek hozzá, ez a szakmám, összeraktam rengeteg gépet..." ej de kár csak csak te csináltál még ilyet és senki más. Nem gond engem nem zavar, toljad csak nyugodtan, jókat röhögök rajtad.

    [ Szerkesztve ]

    Alister from Hell

Aktív témák