Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz szasanyi #29919 üzenetére

    Szia!Az lenne a kérdésem hozzád,hogy 70 ezer ft különbség van a 55SK8100 és a 8500 között annyival tud többet?Amint látom csak abban a Direkt Ledben különböznek.Tudom mindenkinek azt írjátok ,hogy csak olyat vegyen,de elvileg ez a kettő modell ugyan abba a sorozatban van,de mégis az anynival jobb??Az megér annyit ??Hosszú távra venném kb 5 év hacsak nem fejlődik hatalmasat a tv technika. :) Szóval az összehasonlító oldalon ezt az egy különbséget találtam.És te honnan rendelted és mekkora méretben?Előre is köszi a váaszt.

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz szasanyi #29925 üzenetére

    Az Euronicsnél van e lehetőség plusz garancia vételére?Vagy ez téged nem érdekelt?Boltból rendelted vagy weben?Voltam a MM kiprobálni és tényleg jó csak az ára több sajnos a MM-ban a legjobb az Euronics de ott nem látom ,higy lehetne kötni bizt rá.Amúgy megy itt a sok ajánlgatás a direkt ledesekre csak éppen ez még így magában nem elég!Nagyon rendes volt a srác és mindent elmagyarázott nekem meg meg is mutogatott.KB az ég világon semmivel se jobb ha csak sima Direkt Ledes mint az edge ledes.Csak a csúcs gépeknél jön elő a különbség ugyan azzala a beállítással néztük ugyan azt a filmet amit vittem pendrivon.Durva ,hogy mennyivel jobb egy komolyabb nagyobb szériaszámú tv akár az eggyel kisebb sorozatúhoz képest is.Sony 55 KD 9005 is megnéztem az se rossz tv ugyan annyiba is kerül mint az LG.De az eladó is azt mondta ,hogy az LG jobb egy kicsivel.Ha lenne lehetőség a plusz garira akkor én is berendelném azonnal.Vagy majd az eggyel nagyobb 9 sorozat ha leakcióznák na az se semmi volt ;)Szóval várakozó üzemmódba kapcsoltam..A Samunak is van ilyen tudású de az egyből 150 majdnem több is.

  • kkp900

    senior tag

    Az Euronicsnél is van csak a kosárba helyezett termék után lehet kiválasztani a garanciát vagy biztosítást!Na közbe mára az Emag is bekaciózta ugyan annyira.De közben a 55SK9005 is megtaláltam korrekt akciós áron az meg ugye a csúcs plusz 30 al többért.Úgyhogy már csak a LG 55SK8500 és a 55SK9005 közötti különbséget kellene rájönni a külcsinen kívül van e tartalmi is!?Esetleg valaki tudja?Vagy van e valakinek iylen TVje otthon?

  • kkp900

    senior tag

    válasz Vivira #29943 üzenetére

    Nekem még a saját webes árukat se akarták odaadni ma!Budapest hitelkártyával akartam elhozni ami plusz 10 % kedvezmény lenne!Igy 300-ba állna meg !Ennyit adnék is a tv-ért plusz 2 év garit vettem volna hozzá.De nem adták oda csak a sima ár minusz BB 10% így meg egyből ugyan ott vagyok ahol elindultam....Szóval neked lehet szerencséd volt velük vagy pont azt a tvt nagyon el akarták adni mert beragadt példány volt pld...Amúgy már azt is tudom,hogy mindegyik MM különálló KFT és a Webshop is itthon ezért csak az akciós újságban szereplő árak amelyeknek meg kell egyezni az üzletben is.Amúgy teljesen különállóak árakban is ..Kicsit vicces,mert németben pld mindenhol ugyan annyi volt ugyan az a termék.De ott a MM az összes üzlet itthon meg mindegyik különálló cég sajnos.Amúgy az LG oldalán se találtam semmilyen különbséget csak a külcsinben A SK 8500 és a SK9500 között ami nem ér annyit ...

  • kkp900

    senior tag

    válasz AL #29961 üzenetére

    Megpróbáltam nem adták oda még a web áron se!Pont azt akartam ,hogy webár meg a Budapest hitelkártya minusz 10%!Ahogy elvileg működnie is kellene ha normális országban egy áron adja a termékeket ugyan az a cég!De ugye itt csak a nevük ugyan az a cégek meg különböznek.Ő is bement a főnökéhez és semmi engedmény mivel nem ks rendelhetik le a tvt se a webről mert nem engedélyezte az áruházi átvételt!Ez is érdekes mivel árulnak itt Kecskeméten ilyen tvt.Akkor miért is nem vehetem át itt???Viccek szó szerint.

  • kkp900

    senior tag

    válasz mackosajt #29963 üzenetére

    https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/lg/49sk8500pla-p408224963/ tessék!Szerintem ez a legjobb választás .Én is ezt veszem csak 55 colban majd,Minden benne van szerintem ami kell.Bluetooth is. :) :DD

  • kkp900

    senior tag

    válasz hunaqua #29966 üzenetére

    Légyszives akkor nekem ajánlanád őket?Mert én 55-ben keresek tvt.Eddig az LG 55SK8500 a befutó.Szóval 350- ig mi az ami jobb szerinted ennél?Ez amúgy 320 jelenleg akcióban. :F

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    Sziasztok!60" 65 -ben keresnék TV-t! Ahogy elnézem kb senki nem ajánlja a Samsungot meg a Philipseket így azokat el is engedném.Hosszú távra szeretném venni az előző LG is 5 éves jelenleg.UPC tányéros beltéri HD felvevős ,plusz Apple TV 4K-ról Yutubozás plusz HBO GO elvileg játék nem fontos.Plusz letöltött filmek most már akkor( sokkal nagyobb felbontásban is persze)nézése lenne a célhasználat rajta.Sötétebb szobába lenne használva inkább délután este folyamán.Egy LG 47LA690S EDGE Ledes tv váltana majd.Nincsen preferált márkám.Ezért is hallgatok ,és majd nézek meg bármit.Eddig 55" gondolkodtam,de rájöttem a nagyobb sosem árt! :DD Ami fontos lenne az a Bluetooth ,mert gondolom a wifi már mindegyikben adott már.Sajnos az általam jónak mondott TV-t nem gyártanak amiben semmi OKOS tv rész nincs tökéletes a képe és wifi meg Bluetooth van csak benne a többit meg adná az Apple TV 4K.Na akkor 300-350 lenne kb a keret egy kicsit persze ha 15 tel több még belefér esetleg.Egy kérdésem lenne pld a SHARP tv vel mi a helyzet?Csak úgy kíváncsiság terén érdeklődnék felőle?Plusz a TLC vel ekkora méretben vagy maradjak a nagy márkáknál?Persze ezek árban 200 körüliek lennének.Amit eddig néztem az a LG65XF8577 azt most 300 kb elhozhatnám a MMból vagy LG65 UK7550 PLA kb 330 lenne de ez Nanocellás már.Minden más tipusra vevő lennék linkeket is szivesen fogadok.Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz StLui #30113 üzenetére

    Nem sok ajánlást láttam rá eddig az elmúlt egy hétben mióta figyelem a topikot.Csak erre a Q6 QLEDre ami most akciós a MM-ban .Kimondottan azt meg a MM-ban nem ajánlották.Mert sok minden hangformátumot nem támogat ezért inkább az LG ajánlották.Meg ezt a Sonyt amit feltettem.

  • kkp900

    senior tag

    válasz AL #30130 üzenetére

    SONY KD-65XF8577 ebben az ezüst színben 332 a színe miatt olcsóbb 40 ezerrel mint a fekete kávás ezüst talpas,kecskeméti MM-ban plusz a Budapest bank hitelkártya minusz 10% kedvezmény és egyből 300 az ára!Utánna jártam mikor ott voltam. :C Plusz azt nem tudják megmondani,hogy az akciós termékekből is lejön e a 10%!!!Vagyis a Budapest Bankos azt mondta ,hogy azokból is lejön de a MM-már hárítana ,hogy azokból nem....viccesek ,hogy egymásra mutogatnak.De mivel ez nem akciósan 332 így ebből nekem lejön a mínusz 10% így 300 lenne kereken ez a TV!Akkor ezek szerint ez lenne a legjobb 65" ami megérné???Mondom én nem vagyok márka hű egyikhez sem.LG eddig bevált el is tudom adni elég jó árban ahogy elnézem a mostani árakat 70 ért elviszik az 5 éves tv-t.Nekem akár Philips is lehet vagy Samsung is csak jó legyen ...vagy akár Sharp is..Akkor ezek szerint ez a amit belinkeltem a legjobb tudású ,mert legalább 10BITES nem feljavított 10-es.Azt mondták egy páran olvastam,hogy az fontosabb ,mint pld az ,hogy EDGE LEDES legyen.

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz AL #30136 üzenetére

    Köszi szépen de hamár Lúd akkor legyen 65” kövér de legalább 60”-ban.Mikor megszokja az ember a tv méretét utánna nagyobbat akar egy idő után.Így most a 49” szeretném 60-65 re cserélni.Ha 55” szeretnék akkor az LGSK8500 vennék a képe sokkal jobban meggyőzött mint a Samsungé és nem tesztkép ment rajta hanem tv adás végre mindegyiken.

  • kkp900

    senior tag

    válasz maxcool92 #30178 üzenetére

    Kb nekem is az elérhető 65”-os tv meg az LG 65UK7550 lenne a kiszelmeltem ebben a méretben.Majd ha este kibontottad és beüzemelted akkor írd már meg a véleményedet ha kérhetem.Gyorsaság képminőség TV-ről meg mondjuk esetleg FHD filmről.

  • kkp900

    senior tag

    válasz Wucky #30324 üzenetére

    Én megvettem a SK8100 az Extrém Digitaltól.Egyszerűen nem találok olyan beállítást amivel a tv adások jók lennének.Pedig UPC Direkt HD beltériről megy.Elvileg jobb mint egy sima kábel tv koaxon.Lehet vissza kell küldenem mert olyan kontraszt hiányos jelenleg nekem legalábbis.Mostmár értem miért mondták ezt a samsung csoportba mondjuk más jelzőkkel illeték! 😃👁Sötét szobában menne nekem legalábbis de nappal is szóval nem csak este.És lehet ez az IPS dolog helyett tényleg VA kellene a betekintési szög csakis szemből van nézve szóval az a része nem érdekel.Előtte egy nappal vettem egy Samsung Q8FAM ot de outletből na annál volt rendesen minden..de mint utóbb kiderült össze lett cserélve a fekete doboza így csak Q7írt ki a termékjegynél.Vissza is vittem aztán rájöttek mi a baj.De többet nem veszek outletes tvt az biztos.Sajnos újonnan arany árban mérikQ7 is 388 a legolcsóbban.Amúgy tv és  tv ről lenne használva.Azokkal a tartalmakkal nem is lenne baja a SK8100 nak de van az bevilágításos dolog sávokban pld a feliratoknál is.Sőt pld az HBO GO mikor tölt középen a kis kerek akkor a középső rész fehérebb lesz mert ott világítja meg!De nem egy részen hanem egy egész fentről leig tartó sávban!Ezt magyarázta nekem az eladó a MM-ban hogy ezért vittek vissza egy jó párat már nekik,és vettek más VA panelos tvt.Lehet SonyXF9005 kellene megvennem ezek szerint..A menüje al LG tökéletes meg minden funkció rajta jobb nem is lehetne szerintem .Csak ez a kepbeállítás dolog zavar..Ja ahogy elnézem a Statikus Kontraszt lehet itt a hunyó a dologba!A Sony a legjobb 6000 -el.Utánna jön a Q7-Q8 5500 -al majd a LG 1500 -al..Azt hiszem Sony lesz a következő.Csak ugye 100-al drágább!Esetleg valaki egy közép utat tudna ajánlani??

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz Zoza24 #30344 üzenetére

    Én a Samsungot rendeltem meg!Oledtől a színeltünés plusz beégés jobban visszatartott!A Sony csoportba is figyeltem a bejegyzéseket kimondottan az elmúlt kettő napban 3-an is írtak ,hogy nem kapcsol be meg lefagyott a tv.Ergo csak nem fasza az Android rendszer.Meg ugye amit nem hirdetnek nem normálisan kikapcsolod mint a többit hanem alvomodba megy vagy mi.Ergo lehet sok befagyásnak ez az oka.Ezért én a 9005 is kilőttem!A mai akció csakis 2 napig van amúgy szóval döntsd el meg legyen készleten is!Nekem is sajnos csak webről sikerült üzletbe nem kaptak már 2 napja várják amúgy a Q9 et.Jó mi van akció csak tv nincs! :(Ma vittem vissza egy LG SK8100 ast mert szerintem nem fasza az a kijelző technika az ami benne van.aszt mondják az okosok ,hogy nem fejleszti az LG a Ledest már csak az Oledet.De azért az 5 éves tvm ami LG IPS Edge Ledes volt jobb volt nézni mint ezt..A feliratos filmnél konkrétan a középső 2/4 részt megvilágította ami egy sötét jelenetnél rohadt szarul nézett ki és ezt folyamatosan csinálja pedig kikapcsoltam már minden szent szart benne ez ilyen azt mondják el kell fogadni!Ha meg egy HBO jel jön akkor már egy 10 másodpercel hamarabb bevilágította a jobb oldali 1/3 részt!Azon kívül kontrasztban ami fontos a színek miatt 1700 -at produkál én nem bírtam szép színeket kihozni belőle és a szememnek megfelelően beállítsam pld..Ellentétben a Q8 FAMsorozattal ami előtte egy nappal volt nálam csak az Outletes volt és inkább visszavittem .De tökéletes besza behu volt legalábbis nekem a színek meg húhha kategória volt .Én lemondok inkább arról hogy DTS meg hogy avit nem tud lejátszani.De legyen brutális a képe.És ezt simán csak egy UPC HD-s beltérivel teszteltem akkor.Szóval ha nem nézitek oldalról a tvt sokat akkor a Samut ajánlom neked is.Igen 100-al több mint a Sony csúcs nem Oledje de ezt a részt neked kell eldönteni.En megint vagy 5-6 evig vettem tvt .Azt meg szerintem bőven kiszolgálja majd.

  • kkp900

    senior tag

    válasz Quqesz #30358 üzenetére

    De volt akinek be se kapcsolt a tvje!Reggel olvastam és akkor elvetettem a 60XF et gyorsan pedig az is akciós lett meg a 55XF9005 öt is.Azért bebaszna ,hogy már a tvt is újra indítgassam.Az maradjon tv bekapcsolom és utánna kikapcsolom.Nem csak alvómodba megy pld..Az a kontraszt az egyik dolog de ez a világításos szarság sokakl jobban zavart.Vilogott össze vissza mint valami discofény! 😃🤦🏾‍♂️Közben meg az járt a fejembe ,hogy megint csomagolás lesz és vihetem vissza.

  • kkp900

    senior tag

    válasz AL #30367 üzenetére

    Ha nem Androidos lenne a Sony akkor megvettem volna 350 ért jelenleg.De mivel az azért nem vettem meg.Egy tv kapcsoljon ki és kész ne csak alvó módba menjen.Aztán meg ne jöjjön vissza idéző jelbe.Nekem a normális tv az lenne amibe semmi nem lenne semmi okos dolog max a wifi meg a Bluetooth plusz jó hnagrendszer ennyi..Azt elintézem majd az Apple TV 4K val.Vagy telóról tükrözve.De ennyi..Jó kép jó hangzás !Ez a sok szar amit beleraknak azok a végén lassítják butítják le később a tvket.Mondjuk az is vicces amiket beleraknak Hardver részen.Nem hinném ,hogy több GB ramba Meg kb 4 gb tárhely a vicc kategória szerintem 2018-as tvkben.Mikor az 5 éves tvbe is ennyi volt.Belehalnának egy 300 feletti tvkben.Nem hinném akkora tételben pld..Én ezért egy Oledet majdnem elérő Qledet vettem Q9személyében.Szerintem a tegnapi leárazásával a MM-ban verhetetlen volt az ára.Q8 árban majdnem.Plusz én felhívtam amit ajánlgatsz garanciát a sonyhoz!350 ezres tvhez 50 ezret mondtak plusz 80 ezret ha bizt is akarom!Ennek a feléből megvan a MM ban is meg az Extrém Digitalban is ha vesz az ember..Rohadt drágán adjàk.Az enyémhez is fogok majd venni de csak 27 ezer lesz a plusz 3 év.

  • kkp900

    senior tag

    válasz 741105 #30377 üzenetére

    Nem akartam ennyiért tvt venni !De mivel az LGSK8100 annyira rossz lett ,hogy az kritikán aluli (5éves LG az is majdnem akkor a legdrágább volt mint ahogy ez is a 2.dik helyen áll)!Akkor elgondolkottam,milyenek lehetnek az olcsóbbak??? 🤷🏿‍♂️Tudom lett volna 300 is Q6 pld meg a lefagyós Sony meg az állítólag elavult rendszerű panasonic ami szerintem túl van árazva rendesen minden kategóriában.Azt idézőjelbe írom ,hogy azonnalosan ki kellett cserélnem az UPC beltéri egységet is visszafele nem felvevősre mert nem volt hang a felvevősön csak kép!Állítólag ezek ilyenek nem minden modern tvvel működnek együtt sajnos .2019-ben visszafele haladunk ebben is..Egy sima képcsövessel is működik új tv 300 ért meg semmi.. vicc.Na előtte egy nappal egy Q8 járt nálam és rohadtul megvett.Annál hang is volt semmi baj nem volt.De a képe a színek egyszerűen nem egy kategória a Q sorozatos Samsungal az LG Ledjei.Oké megértem én ,hogy az Oled náluk az isten király de akkor ne adják annyiért kb max 200 lenne az ideális normál ár érte.Engem ez a DTS hülyeség nem érdekel meg ,hogy avit nem játszik a Samu.Állítólag amúgy is ritka mint a fehér holló a magyar DTS hang.Főleg ami jó is nem valami jó minőségben adják ha van is.Volt házimozim nem használtam ki Harman volt eladtam.Majd ha kevés a 2*20 watt akkor veszek egy Soundbaart hozzá.Persze drága 453 a 55 “ jelenleg akciósan a MM-ba vagy 80 ezerrel olcsóbb most mint máshol.Remélem hétfőn meg is jön mert az LG eladtam é s most egy 25” monitorral nyomulok.. :)

  • kkp900

    senior tag

    válasz jacsi96 #82492 üzenetére

    Szerintem jó lesz a TCL 55C645 ha most veszed a Telekomtól akkor 5 év a gari ha regisztrálod a TCL megfelelő oldalán. És 170 ezer ingyen viszik házhoz kell ennél több? :D
    Ja és náluk volt eddig a legolcsóbb is. A barátnőmnek vettük szerintem egyszerűen megfelelő és jó is. Nekem a hangjával sincsen gondom. Mindent tud amit akarsz. De ha nem felel meg akkor vissza is tudod küldeni ugye 14 napig.
    Az én szememnek hozza az 5 éves Samsung csúcs tv-m képét színét is kb .Csodálkoztam is mennyire szép a képe .
    Ő is meg persze én is a Streamek és kisebb tv-zések miatt vettük egyenlőre játék nincs ,de tudja a 120hz-et tudtommal mivel 2.1-es és azt hiszem 2 HDMI je van ami tudja.
    Van róla egy rövid teszt magyarul 65 colban nézd meg a youtubon.
    Ár érték arányban is ez a legjobb . Van persze jobb házon belül is a 745 -ös sorozat ami a legújabb de az már 270 körül van.
    Ez csak vélemény én is sok ideig böngésztem ,hogy mi lenne a jó de nem találtam jobbat a Hisensenél meg állítólag ez sokkal jobb.Ebben az ár kategóriában.

  • kkp900

    senior tag

    válasz jacsi96 #82499 üzenetére

    Direkt leírtam szépen. Webes vásárlás mint egy webshopban! Ő sem előfizetője a Telekomnál semminek se. Állítsd át a kis pöcköt szolgáltatás nélkülre és egyből látod ,hogy 169990 azt hiszem a normál ára és utána vidd végig a vásárlás szépen . Egy van ,hogy kártyával lehet fizetni és előre nincs utánvét meg KP. Kell majd fiók amit akkor csinálsz meg mert oda jönnek majd meg a dokumentumok is majd a tvhez.
    Az a bemutató darab sehol sincsen amúgy ez meg vadi új és szerintem a tavalyi 735 nem hinném ,hogy sokkal sokkal jobb lenne ,hogy megérné egy egy évig használt kiállított darabot amit valljuk be ütnek vágnak karcolnak mikor portalanítják és szerintem a garancia is kevesebb szerintem mert már 1 éve megy a tv...
    Itt meg regizni kell és 5 év! ingyen ,és házhoz szállítási díj sincsen. Az euronicsnál néztem ugyan ezt 10-el több plusz vagy 30 a 2 év plusz sima gari meg 8 ezer a házhoz szállítás így mondanám ,hogy a hülyének is megéri a Telekomtól venni.. :C

Új hozzászólás Aktív témák