Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Sziasztok. Gondoltam tanácsot kérek itt. Milyen TV-t volna érdemes venni 50" körül? A körülmények, felhasználás még nem teljesen tisztázott számomra. Ugyanis most van egy projektorom, amin filmezni szoktunk, csak sajna DMD hibás, és egyre több fehér "kiégett pixel" van a képen. Szóval arra gondoltam, hogy ha vennék TV-t, akkor az nem kell, hogy top kategóriás legyen, ergo nem muszáj 3D, de még SMART sem (persze tudom, hogy ezek ma már szinte elkerülhetetlenek), és majd később lecserélném a projit is egy normális HM projektorra, ami 3D-s is, és a TV elé lehúzható vászonra vetítenék. Ezek mondjuk csak tervek még, némi nagyszoba átalakítást igényel a dolog :D Van egy Samu 32-es F6400 TV-nk, szeretjük! LG-ket valahogy nem annyira csípem. Ismerősömnek van egy ilyen Cinema akármis 47"-os, vagy akörüli Digi kábellel, de borzasztó a képe a miénkhez képest. Persze lehet, hogy csak be kéne állítani normálisan, ők meg nem foglalkoztak vele. Meg a passzív 3D sem hatott meg. Egyszer próbáltam ki egy áruházban, szinte semmi különbséget nem láttam a valóság, és a 3D közt. Nekem az aktív jobban bejön. Szóval ezek alapján mi lenne a tippetek? Az is megfordult már a fejemben, hogy UHD. Nem tudom, van-e értelme, annyira nem vonz ez a 4K mánia. Meg hát ugye tartalom sincs rá. Samu 50HU6900 220e körül kapható. FullHD-ben, ami meg szimpi, a Samsung UE50H6400 (170k körül), ill. a Sony KDL-50W805/W815 (200k körül, alatt vmivel...nem tudom, mi a kül. mondjuk köztük).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák