Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacko32

    tag

    Elmesélem hát Telekomtól vett C21-em életútját, amelynek története rövid, de tanulságos.

    Történt ugyan, hogy másfél hét alatt kihozták a készüléket, azaz 16.-án este 20:15-kor!!! Másnap beüzemeltük, hát mit ad Isten, csíkos a kép. Azonnal bejelentettem, 3 napon belüli csere miatt. Másfél!!! hétig nem törtent semmi, majd egy betelefonálás során kiderült, hogy nem ment tovább az illetékesek fele a jelentés, de ezt most megteszik, legyen becsomagolva a készülék, mert a futár bármikor jöhet érte. Nos, tegnap, azaz JÚLI 4.-én hívott az LG, hogy ezt le kéne nyelnem, mert valószínű én kurt@m el a tv-t. Erélyesebb fellépésem, majd egy mailom után elbírálták (10 perc alatt), hogy a TV javíthatatlan, jár a csere készülék. Egyeztessek a T-vel. Ma, azt se tudták, ki mikor mit visz vagy hoz, de 30.-tól számított 14 napon belül itt kell lennie az új készüléknek. Mégis hogy, ha az LG szakvéleménye nélkül nincs csere, ami tegnap történt meg?!

    Jól gondoljátok meg, mit honnan. 1 hónapja rohad lassan a dobozban a tv, hibásan. Hányinger. :((

    Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

Új hozzászólás Aktív témák