Új hozzászólás Aktív témák

  • csabika0001

    senior tag

    válasz Tibiajax #74225 üzenetére

    Köszi ezt a leírást.

    Érdekes okfejtésen mentél végig, ami szerintem bárkinek hasznos lehet itt. A TCL-ben maximálisan egyetértek, én tegnap jutottam oda, hogy lássam élőben az itt beszélt modellek nagyrészét az Alzában (Róber Károly körútnál vannak). Szerintem érdemes elmenni és megnézni őket mindenkinek a saját szemével. A speckók nagyon faszák de...

    Én azt tapasztaltam annak ellenére, hogy az Alzában minden TV-n a gyártójának megfelelő promó filmecske ment 4K vagy 8K-ban. A TCL-ek erősen életlenek a szinek pedig messze vannak egy sima 50Hz-es LG IPS paneltől is, ezt lehet a 100-144Hz miatt tapasztalom, bár egy 100Hz-es LG nem ilyen! Bizonyos színek túlszaturáltak van amit pedig keresni kell. Kb a C835-ös változat ami említésre méltó viszont ott árban (65") már erősen az OLED TV-k felé menetelünk. Sokat kattogtam ezen, esetleg szarul vannak beállítva ezek a TV-k, vagy mi lehet a gond, vagy egyszerűen ennyivel jobb az LG és Samsung promó anyag nem tudom, mindenesetre engem nem győzött meg ez a márka.

    Mielőtt valaki venne egy ilyen TV-t szerintem mindenképpen nézze a saját szemével.

Új hozzászólás Aktív témák