Új hozzászólás Aktív témák

  • paulkaresz

    aktív tag

    Sziasztok !

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    200-250e
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Film, sport, pc
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    KB 2méterről, 55" volt már, pont megfelelt
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Inkább este
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szemből főleg, néha oldalról
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    HBO, Netflix ,Disney
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    Semmi extra, min 2db HDMI,Wifi
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Mindegy, falra megy
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Mindegy
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Szeretném ha a foci közben folyamatos lenne a kép. Az LG ezt nem szerette.Pc-re van kötve de nem gamer szinten.
    Magas fényerő jó lenne a HDR miatt, de fontosabb hogy ne legyen felhős, azt nagyon utálom ha foltos a kép.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Csak új

    Oled lenne az igazi, de még nem engedhetem meg magamnak. Egyedül a Hisense OLED 55U8GQ esik bele, de csak böngészőn keresztül meg az HBO, és túl keveset tudok róla. Tetszik az Ambilight is.
    Két TCL tévét néztem ki, de bizonytalan vagyok hogy a 100Hz feletti képfrissítés megoldaná a gyorsabb mozgású megjelenítést HD (M2HD) tévéadásnál, vagy elég lenne a 635.

    Ezekről lenne szó :
    - TCL 55C739
    - TCL 55C635

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

Új hozzászólás Aktív témák