Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    Sziasztok

    Szeretném a véleményeteket kérni. Adott a következő helyzet vásárolni tervezek egy Oled tv t. A Media Marktban mivel 10 hónapos ingyen hitelre szeretném vásárolni ATV ára miatt egy picivel kilógó a keretből amit az online enged. Így Lebeszéltem a helyi Media Markt üzlettel hogy beszereznek egy ilyen tévét.(miután visszautasítottam a kiállított darabjukra az ajánlatukat) Elmondásuk alapján a tv új bontatlan a központi Sony raktárból hozzák át. Én szombaton voltam a boltba és elindítottam a folyamatot viszont még nem fizettem ki csak le papíroztunk meg a hitelt elintéztük már csak be kell nyújtani a bank fele majd. A hitelügyintézés hölgy azt mondta hogy csak akkor kell fizetni amikor majd áthozták a tévét. ATV osztályról a srác Ennek Nem örült és erősködött hogy fizessem ki mert addig ő nem kéri le. Viszont én is amondó vagyok Ha boltban vásárol az ember először meg kell nézni a terméket és utána kifizetni nemde? Mert ha olyan dolgot észlelek a panelon a teszt videókon ami miatt nincs ínyemre megvenni akkor így Egyszerűen elállhatok még ellenkező esetben nem biztos hogy elfogadják a panaszom és cserélik a készüléket. Bár Érdekes volt számomra hogy a srác mér erősködött ennyire hogy fizessem ki előre, vagy lehet azt akarta elkerülni h neki ott maradjon a raktáron gondolom...vagy hogy működik ez náluk?

    Egyébként nem igazán tudom mi az a tűréshatár amin belül úgymond elfogadható egy oled panelnek a sajátossága Gondolok itt a szürke fehér teszt videókra stb..mert többen írtátok hogy nem lesz homogén a szürke 5% kép pl es stb
    ..de vajon mi az ami miatt erdemes már elállni, es mi ami ugymond nem igen lesz jobb.

Új hozzászólás Aktív témák