Új hozzászólás Aktív témák

  • sonye

    senior tag

    Remélem vége a Tv vásárlás kínlódásnak!

    Hála az aréna MM TV osztály dolgozóinak!

    LG SJ810V 3 nap után már pixeles, a kép nem volt fekete, inkább opálos.

    hát igen, azt tanácsolták NE LG!!! Ismétlem NE LG! Ok vehetsz, de szenvedős a képe! A WeOs kitűnő, de a panelek minősége kritikán aluli!

    Ajánlottak sony 8005-t, amit nem nyert nekem az android miatt. Ok, van akinek szép a képe, de nekem röcögős érzésű volt a film. És a beépített lejátszó felejtős. Lehet androidra lejátszókat tenni, de nem érezném stabilnak.

    És mi lett a vége?
    SAMSUNG!!! MU7000 - Na itt kezdődik a TV!! Ez TV!!
    Köszönöm, köszönöm és köszönöm, hogy rábeszéltek. Itt tényleg van fény, van fekete, van szín, nincs opálos betekintési szög! OK ez sem OLED fekete, de itt nem szürke van mindenütt. Nem olyan köd leszállt érzése van az embernek.

    A rendszer az esti gyors tesztben jól teljesített.
    A panel nagyon szép. A színek is.

    Mert mit vársz ha Tv-t nézel? Legyen az azta de jó faktor ugye?
    Na itt az van. És a gyári beállítások vannak, még nem is állítgattam semmit.

    Tizen rendszer? Kellően gyors!

    És ami nagyon jó, hogy hopp HDMI bedug és láss csodát a gépet egyből megosztott képen látta. Semmi macera.

    Ez a one connet meg nagyon ötletes.

    A mini távirányító is nagyon ott van a szeren!

    Ami eddig nem sikerült:
    Hogy tudom a szélesvásznú filmet full kijelzőre tenni. Nagyítás oké, de full méret érdekelt volna.
    A távirányító mikrofonos bemondós, háát vicces. Szerintem az angol, így nem ért engem :) Lehet azt magyarra állítani?

    Kaptam egy pendive-t a csomagban. :Y Ez meg mi a szösz?
    Szoftvert lehetne frissíteni... De nem merek... Mert működik a rendszer. Érdemes frissíteni?

    Holnap tovább tesztelek!

    És hogy milyen TV-t vegyél?
    Hát ne LG-t!!!!! Csalódás! hulladékot árulnak drágán. Ok, fél millióért biztos vannak jó Tv-ik, de a belépő és közép kategória képe hulladék!! Jó a marketing duma, de szörnyű a képminőség!

    Samsungék megint azt adták, amit vár egy ember közel 300 ezertől!

    Szégyen, hogy itt kezdődik a TV! Szégyen az összes gyártóra nézve!!

Új hozzászólás Aktív témák