Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz tomspice72 #14411 üzenetére

    az igazi "mozi" feelinget meg képen kívül inkább a hang adja, (akármilyen hiper-szuper tv van az csak 30% moziélmény) Tehát ha van normális hangcucc minimum 5.1 (ami most már van nekem is) az már félsiker.

    De valóban, itt kis hazánkban szerényebb keretekből gazdálkodva sajnos mindig kompromisszumra kényszerülünk.

    Minden csak viszonyítás, csak centiméterrel méricskélve a falon hogy kb mekkora lenne a (55"-65") tv, igazából nem mutat semmit, mert pl nemrég sógorom TV -jét látatlanba/és amikor náluk voltam akkor is simán 65" nak saccoltam holott csak 55 " volt amin igencsak elcsodálkoztam, pedig nekik nagyobb terű a szobájuk mind a mienk. Másodsorban MM ben vagy akárhol máshol egy 55 ös kiállítva egy 65 ös mellett eltörpül, de ha már a szobában a falon van megint más ...

    csak próbálom magamnak bemagyarázni hogy elég 55" :U és akkor gyúrjunk Oledre :D

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák