Új hozzászólás Aktív témák

  • Pancsermeste

    őstag

    válasz #94529552 #1082 üzenetére

    Na most vagyok bajban.
    Elmentem megcsodálni a kiszemelt LG 50LB671V készüléket, ám nem hogy 50-es, de kisebb méretben se volt kiállítva :(
    Ellenben volt ott egy 49UB820V, aminek a képe elég szép volt, de így nem tudtam összehasonlítani a másikkal. Össze tudtam viszont egy éppen mellette lévő Samu 4X(nem emlékszem)7000(sokkarakter) TV-vel, mely csak 1K-val volt drágább a 4K-s LG-nél, ám a képe valami kicsattanóan szép volt - a legszebb az egész üzletben (pedig mind a kettőn m1 adás ment). Lehetséges, hogy csak beállítás kérdése, de olyan apró részletek is láthatók voltak, amik az LG-n nem, vagy csak kevésbé kivehető.
    Igazából az UB820-at utána láttam egy másik üzletben, ahol valami demo mehetett rajta, és persze ott az is gyönyörű volt.
    Az a 7000-res Samu mediába 240K-volt, annyit nem adnék érte, pedig máshol nem is látok ilyet ilyen "olcsón".

    Így aztán most az LG 50LB671V és 49UB820V közt vacillálok. Vizes boltban az utóbbi picit még olcsóbb is, de nagyjából egy árban vannak. 4K-t nem használnám ki szerintem, viszont talán szebb a képe? Talán design-ra is szebb (vékonyabb? - úgy látom, edge-lit). Ááá, most akkor melyikeet???

    -= Pancsermeste® =-

Új hozzászólás Aktív témák