Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz King Unique #66690 üzenetére

    Bocs hogy belevau, ha jól értem a kollégának az a gondja, hogy a korábbi rendszer ráklónozás gond nélkül meg van, de le akarta ellenőrizni USB-n keresztül hogy tényleg sikeres volt-e/ mivel macerás a csere, nem akarja kockáztatni a gép épségét, így amíg lehet erről indítaná a rendszert. Pl amíg nem mozgatja a laptopot addig otthon nem gond ha extra zsinóron lóg a rendszermeghajtó.
    Viszont ahogy részletezted, ezzel a klónozós módszerrel valójában nem tudja USB-ről bootolhatóvá tenni azt az átklónozott rendszert, így nem tudja leellenőrizni. A puding próbája az evés, be kell rakni a rendszer meghajtó helyére és ha úgy sem indul akkor elölről kezdeni.
    Csak ugye ez "macerás" szerelés, amit szeretne az ember csak 1X végig játszani, ezért ha pl kiderül usb-n keresztül hogy nem sikeres a klónozás és lehet elölről kezdeni csavarozás nélkül. Csak mint írtad, ezt nem tudja megtenni.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

  • hamikike

    tag

    válasz King Unique #66690 üzenetére

    Bocs, de próbáltam rákeresni, és amit kaptam semmit nem segített, végül ezt a topikot kerestem meg.
    De mi a különbség a prohardveres és a logout-os topik között, mindkettő neve "HDD/SSD/CD/DVD/ írók/olvasók >> Milyen ssd-t vegyek?"
    Ezt nem tudom. Látom, hogy azonos a címe, de a tartalom más lehet.

    Másrészt azt nem tudtam, hogy az normális. hogy nem bootol.
    Ennyi csak a problémám, és addig nem akartam kicserélni, míg ez nem derül ki.
    Tehát sima csere és olyan lesz mint a régi, csak az ssd nagyobb kapacitású?

    Mit értesz azalatt (bocs, én csak egy tapasztalatlan felhasználó vagyok), hogy
    "használod helyi lemezként csatlakoztatva ha már amúgy is az volt a cél. " ?

    Egyébként köszi a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák