Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Ice&Lime #30531 üzenetére

    "Hosszabb távra nem így kell ssd-t venni, hanem tapasztalatokból, visszajelzésekből és az elmúlt idő alapján.
    Bár az is igaz, hogy ez sok mindenkinek egyáltalán nem fontos.
    "

    Számomra abszolút fontos, éppen ezért tettem fel itt a kérdésemet. Miután a nyitó hozzászólást is (az elmúlt évben nem először) az első betűtől az utolsóig alaposan végigolvastam. :K

    Szerintem a konfigurációmból is látszik, hogy számomra a megbízható, stabil működés egy számítógép esetében mindennél fontosabb. Régen kinőttem a "mennyit mutat a 3D Mark?" korból... ;)

    Azt nézem, hogy a stabilitás megtartása mellett, hol és milyen módon tudnám a jelenlegi gépet fejleszteni úgy, hogy ne kelljen vagyonokat költenem rá, ám mind munkára, mind multimédiás célokra (beleértve a játékprogramokat is) érezhetően gyorsabb legyen.

    Ennek szellemében hálásan megköszönöm, ha Te, Bodor, és bármilyen hozzáértő, segítőkész fórumtársunk véleményezi még a fenti 6 kérdésemet! :R

    Lehet, hogy még ma, vagy holnap délelőtt meg is veszem akkor az SSD-t. De még a válaszok szükségesek, hogy a legjobb döntést tudjam hozni.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák