Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz kovaccss #45991 üzenetére

    Az érvelés akkor lehet igaz, ha alá is tudod támasztani... Anélkül viszont nem áll meg a tézis, főleg nem az, hogy 40 ezres SSD 4 ezer lesz....

    Amúgy nagyátlagban, ha azt mondjuk minden Kínában készül, és van is, amit töredék áron megkapsz, érdekes a memória alapú tárolóknál ez valahogy nem jön össze.

    Durva számokkal dobálózni könnyű, alátámasztani nehezebb. Ha van linked, akkor jöhet, ha nincs, akkor ne puffogtassuk a levegőbe a bullshitet. Ez a valaki azt mondta, hogy ésvagyde... Sajnos érvnek kevés...

    Szerinted a technológiába fektetett pénz hogyan térül meg, ha nullszaldós a buli? Sehogy.. Gondolom, ha neked lenne egy céged, akkor Te sem dolgoznál ingyen.... 4 ezer, persze...

    Amúgy, hiába megy a hiszti, ennyi az ára. Te sem, és más sem tud vele mit kezdeni. Ha kell megveszed. Ennyi.

    Néztem én is Kínában noname fosokat, még drágábbak, mint az itthon kapható legolcsóbb 3 év garis SSD... Kínában pedig tán minden olcsóbb. Hát nem biztos.

    De kezdj neki, tegyél ellene :D szólj ha sikerrel jársz. 120GB-ért szerintem 11500FT nem pénz.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák